Konkurs " z tęsknoty za latem" odwiedź dział konkursy

Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak powstał Twój nick.
Zabawa podchwycona z innego forum. W zabawie chodzi o to, aby opisać jak powstał Twój nick, jeśli jest to możliwe napisać kiedy został po raz pierwszy użyty. Przykład:

Jagoodaa
Mój nick powstał, ponieważ lubię jagody i nie miałam pomysłu na inny. Pierwszy raz użyłam go 2 lata temu (lub w 2012r.)

Ja zacznę:
TheJacu12
Mój nick powstał na lekcji angielskiego w gimnazjum (klasa 1), kiedy to mój kolega zachęcił mnie do gry w Shake&Fidget. Mój nick był wiele razy modyfikowany ale pozostałem przy oficjalnej wersji czyli TheJacu12. Przez wiele osób mój nick jest mylony z TheJaku12 ale staram się nie zwracać na to uwagi usmiech. Pierwszy raz użyłem go w 2011 roku.
Odpowiedz
MaBed98
Mój nick powstał od mojego imienia i nazwiska. 98 to ostatnie dwie cyfry mojego rocznika zeby
Pierwszy raz użyłem go chyba w 2013 roku jezyk
Odpowiedz
Jak niektóre osoby wiedza kiedyś miałam nick JackKaKi i wymyśliłam go z siostra tak ze 2 lata temu kiedy zaczynałam grać w minecrafta usmiech zupełnie sie nie przejmowałam nickiem bo nie wiedziałam ze jest cos takiego jak multiplayer (tak to jest możliwe zeby) dopiero z czasem do mnie doszło ze mam bardzo beznadziejny nick kiedy zaczęłam grać na rożnych serwerach... A nick powstał od imienia psa - Jack mojego -Ka i siostry Kingi -Ki . Konto z siostra miałyśmy wspólne wiec musiało byc cos pomiędzy zeby zeby nikogo nie "faworyzować"

A mój obecny - Carolajna1502 powstał tak poprostu nigdy nie miałam pomysłów na nicki (jak można zauważyć po pierwszym nicku XD) wiec Carolajna jest od mojego imienia zeby a 1502 - data urodzin usmiech no i używać zaczęłam go z pół roku temu.
zeby
Odpowiedz
Pawejos
Jak łatwo zauważyć nick powstał od mojego imienia Paweł (plotki że mam na imię Andrzej to tylko plotki).
Nick powstał gdy zakładałem mój pierwszy OTS. Ciężko dokładnie sprecyzować kiedy to było ale mniej więcej w latach 2006-7.
Co ciekawego zauważyłem przez te kilka lat używania mojego nicku, jeszcze nigdy nie był zajęty na żadnym forum, stronie itd. więc mogę śmiało stwierdzić, że mój nick jest dość oryginalny.
Odpowiedz
Mój nick....oto cała Historia
Mój nick pochodzi częściowo od nazwiska.Kiedyś ktoś krzyknął "o idą 0 Polonezy" czyli ja i mój brat.
Standardowo dostał w ryj za to zeby.Potem jeszcze raz ktoś próbował to też miał wpier...
Długo był spokój aż ktoś nazwał mnie i brata duży i mały "Poldek" co w sumie już nas nie uraziło.
Więc tak pozostało.
Pierwszy raz użyto mojego nicku ok 1994 rok.
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Odpowiedz
tak jakoś ktoś w szkole kiedyś powiedział na mnie Maicon ( nie że na obronie grałem czy coś tylko od nazwiska trochę ) i tak zostało a i mój nick jest przez j dlatego że nie chciałem po prostu Maicon tylko jakoś po swojemu tak wiem wysiliłem się z tym j zamiast i
[Obrazek: 76561197969016953.png]
Odpowiedz
No ok...
Mój nick powstał tak, że poprzedni mi się znudził i sobie wymyśliłam taki jaki mam... poprostu
Odpowiedz
Ale dlaczego taki a nie inny co Cie motywowalo przy jego wymyslaniu
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Odpowiedz
Z moim to była dość długa historia jezyk

Gdzieś w święta 2011 albo 2012 kupiłem sobie Xboxa360. Na początku ze względu na to, że nie wiedziałem, że istnieje takie coś jak Xbox Live miałem na nick Michał. Tak po prostu Michał. Lecz pewnego dnia zgłębiłem nieco tajniki systemu i założyłem konto na Live. Niestety, nazwa "Michał" była już zajęta (kto by się spodziewał, nie?). Jak to Xbox pod zajętyn nickiem podaje jakieś propozycje związane z nickiem. W jednym z przykładów było właśnie MacMichael. Jako że wtedy był taki "trend" na takie nicki z cyframi na końcu, dodałem te nieszczęsne 77. Dlaczego akurat te cyfry? Miało to troszkę nawiązywać do rocznika (99), a żeby zachować wiek dla siebie, dałem 77.

Mimo tego, że mam trochę skomplikowany nick, to on znacznie do mnie przylgnął, że moi koledzy do mnie mówią Michael usmiech

Po jakimś czasie też zauważyłem, że ten przedrostek Mac- to też są trzy pierwsze litery mojego nazwiska usmiech

Trochę się napisałem, ale opowiedziałem tą historię w całości.

~MacMichael77
Odpowiedz
Mój nick powstał, ponieważ oglądałem kompanię braci i jeden żołnierz miał tak na nazwisko zeby
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.