Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagroda z Eventów
Nick : Oligro880
Tytuł propozycji/uwagi : Zmiana wynagrodzenia eventow zależnie od rangi wyspy
Opis propozycji/uwagi :Jak wiemy wyspy podzielone są na trzy etapy, /rangi. I jak nagroda 5.000 zł dla nowych wysp to duży zastrzyk gotówki, tak dla tych bardziej rozbudowanych to kropla w morzu. Sprawia to, że członkowie większych wysp nawet nie chodzą na eventy, więcej zarobią zostając na wyspie. Zmienił bym to zmieniając wysokości nagrody. 5k, 15k, 30k, dla kolejnych wysp ze znanego podziału z wcześniej wspomnianej komendy /rangi.
Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu : Większa frekwencja na eventach, i poprawiona ekonomia.
Odpowiedz
Ranga wyspy liczy się z bloków, a nie z tego ile zarabiasz więc uzasadnienie tego jest do kitu. Nie każdy leci w zarobek. Dawanie więcej kasy tylko ze względu na range wyspy powodowało by to, że np. gracz z wyższą rangą wyspy prosiłby tego z mniejszą, aby dał mu wygrać bo dostanie w tedy większą nagrodę i się z nim podzieli. Ty widzisz w tym zarobek, a eventy są dla zabawy i umilenia czasu.

Pozdrawiam, Moskiterum.
Odpowiedz
Twój pomysł nie zostanie wprowadzony ale dało mi do myślenia )
[Obrazek: d1hq3vrgursc.jpg]
Odpowiedz
(18-04-2020, 18:56)Poldek napisał(a): Twój pomysł nie zostanie wprowadzony ale dało mi do myślenia )

Chyba zostałem źle zrozumiany, nie chodzi mi o zarobek, ale o zachęcenie do uczestnictwa w evencie. Dzięki Moski, za wskazanie wady tego pomysłu, dziękuje. Może, więc 50fc dla każdego uczestnika? Chodzi mi o to, że ponad połowa eventów się nie odbywa bo nikt w nich nie chce uczestniczyć. Szkoda, bo bardzo za nimi przepadam, taka odskocznia od budowania i relaks, jak wspominał Moski
Odpowiedz
+1
.
.
.
Odpowiedz
Ja bym proponował dodanie w nagrodę odłamków bądź proszku np 50% na proszek 15 na diamentowy odłamek czy 35% na żelazny bądź inne procenty było by to fajna nagroda dla ludzi z wyższych rang wysp którzy mają więcej siania i FC bo taka prawda że jak ktoś gra 2/3 tygodnie to już ma sporo tych fc
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.