Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Moderator] Podanie
Nick : Minepl3
Staż na Serwerze : Gram już tyle czasu na serwerze że nie pamiętam. Wydaje mi się że gram 5 edycję 
Kilka słów o sobie : Nazywam się Adrian większość zna mnie z serwera/ts3 uczęszczam do szkoły Mechanicznej jestem w 2 klasie zawodowej (nie wiążę z tym głębszej przyszłości) Gram amatorsko już 8 lat w Piłkę nożna aktualnie na szczeblu makroregion. 
Dziennie na pracę Moderatora możesz przeznaczyć : 2 godziny dziennie w zależności od planu lekcji i obowiązków domowych.
Dlaczego Ty? : Wiem że jestem osobą  dość kontrowersyjną na to stanowisko ale chciałbym spróbować swoich sił. W miarę swoich sił pomagam ludziom na serwerze nie wszyscy muszą mnie lubić ponieważ miewam ciężkie dni ale chciałbym pokazać ludziom swoje drugie ja. 

Pozdrawiam
                                                                                                                                                                                                              Adrian P
Odpowiedz
Twoje zachowanie w przeszłości w żadnym stopniu nie wskazuje na poprawę. Takie zachowanie nie pozwala na otrzymanie rangi na serwerze.
Jeżeli uważasz, iż posiadasz drugie ja to najpierw je pokaż a potem poproś o rangę. Zaufanie to nie napis na dropsach które można otrzymać kiedy tylko się chce.
Twoje zachowanie i Twoich kolegów niestety aktualnie skreśla Cię z kandydata na członka administracji.
Pamiętaj, że jeżeli się czegoś pragnie to można to osiągnąć ale trzeba na to ciężko zapracować.
[Obrazek: d1hq3vrgursc.jpg]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.