Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Moderator] Podanie
Nick : _Karola
Staż na Serwerze : gram 3cią edycję, jednak zazwyczaj grałam pod sam koniec; w ta edycję gram od stycznia
Kilka słów o sobie : Mam na imię Karolina, chodzę do liceum na profilu biol-chem-ang, moją pasją jest sport, moda, makijaż, dietetyka; trenuję od 2 lat akrobatykę na drążku pionowym (pole dance), wiążę z tym moją najbliższą przyszłość - instruktor pole dance do czasu kiedy nie skończę studiów (planuję iść na stomatologię), lubię pograć sobie w różne gry np. Simsy, GTA, Bus Simulator, ale najbardziej lubię grać w Minecraft, AnotherWorld to jedyny serwer na jakim kiedykolwiek grałam i bardzo lubię atmosferę jaka tu panuje
Dziennie na pracę Moderatora możesz przeznaczyć : w aktualnej sytuacji nawet do 4h
Dlaczego Ty? : chciałabym pomóc administracji, nie zawsze ktoś z moderacji jest na serwerze, jeśli rozłożymy obowiązki na każdego będzie po prostu łatwiej i przyjemniej, dodatkowo znam język angielski, od gimnazjum go rozszerzam, wiec mogę pomóc, jestem obowiązkowa i uczciwa.
Jestem na tak, ze względu na twoją obowiązkowość i pomoc jaką możesz nam zaoferować w rozwijaniu i prowadzeniu serwera.
Jestem neutralny, udzielasz się na czacie, ale to głównie takie pogawędki, praktycznie nie pomagasz (przynajmniej z moich obserwacji). Na ts'ie powiedzmy, że cię widuję, więc z tym raczej problemu nie ma. Poczekam na wypowiedź właściciela.

Pozdrawiam Moskiterum
Podanie przyjęte jestem na tak
Zapraszam na ts w celu dokończenia rekrutacji
[Obrazek: d1hq3vrgursc.jpg]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.