Ankieta: Wybierz odpowiedź
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Jestem za zmniejszeniem kosztu spawnerów
25.00%
2 25.00%
Jestem za zwiększeniem ceny sprzedaży sztabek żelaza
25.00%
2 25.00%
Jestem za tym i za tym
12.50%
1 12.50%
Nic z powyższych/Inna propozycja
37.50%
3 37.50%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spawnery
Nick: Cysia
Tytuł propozycji/uwagi: Spawnery
Opis propozycji/uwagi: 

Proponuję (chociaż to już jest bardziej prośba) zmniejszyć koszt spawnerów, ponieważ są one totalnie nieopłacalne. Dlaczego?
Spawner żelaznego golema kosztuje 300k, aby te golemy były w jakimś stopniu wydajne trzeba posiadać minimum 10 spawnerów czyli potrzebujemy 3 miliony na ich zakup. Jedna sztabka żelaza warta jest 7zł więc, aby te 10 spawnerów nam się zwróciło potrzebujemy w zaokrągleniu: 6 697 stacków żelaza czyli 124 podwójnych skrzyń czyli bardzo dużo.
Ewentualnie proponuję zamiast zmniejszenia kosztu spawnerów to zwiększenie ceny sprzedaży sztabki żelaza. 

Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu: 

Sposób na zarobek i użyteczność spawnerów.
[Obrazek: BkpBcCe.png]
Odpowiedz
Zawsze możesz być farmerem i siać marchewzeby
[Obrazek: d1hq3vrgursc.jpg]
Odpowiedz
Po to są te ceny, żeby właśnie szukało się innego sposobu na zarobek lub właściwie przestało tym przejmować, a bardziej się po prostu bawić. Od każdego tylko słyszę o tych zarobkach; gdzie frajda z gry ze znajomymi bądź samemu jak ja? Mam jakąś wizje i powolutku spełniam; można potrenować cierpliwość przy okazji ;p Ludzie co Wam tak śpieszno do tych bogactw? kwasny

Takie tam moje 3gr manga_usmiech
I think all the time whether this can be true;
if I choose the dark side, will you love me too.. 
Odpowiedz
(09-03-2020, 21:24)Morteshay napisał(a): Po to są te ceny, żeby właśnie szukało się innego sposobu na zarobek lub właściwie przestało tym przejmować, a bardziej się po prostu bawić. Od każdego tylko słyszę o tych zarobkach; gdzie frajda z gry ze znajomymi bądź samemu jak ja? Mam jakąś wizje i powolutku spełniam; można potrenować cierpliwość przy okazji ;p Ludzie co Wam tak śpieszno do tych bogactw? kwasny

Takie tam moje 3gr manga_usmiech

Jak mam się bawić jak nie mam za co? Chcę sobie fajną wyspę zbudować, bo mam jakiś pomysł, ale nie da się go zrealizować, bo jedynym sposobem na zarobek są kaktusy. Sama albo ze znajomymi grać mogę na singlu chyba nie o to chodzi w tym serwerze. oczko 

Z takim podejściem to nic dziwnego, że tak mało graczy na serwerze.

EDIT
Poza tym szukam różnych sposobów na zarobek, ale nic nie jest opłacalne więc może Ty mi podsuniesz pomysł, co?
[Obrazek: BkpBcCe.png]
Odpowiedz
No z tym że na singlu to masz rację gm I lecisz, wszystko na tacy; I jaki w tym sens? Tutaj musisz trochę się wysilić I mi akurat odpowiada; serwer przecież ma oznaczenie "dla tych co wymagają" oczko
A skoro popęd na zarobek to spytaj "milionerów" na serwerze; mi nie zależy by mieć dużo pięniędzy, a jak już koniecznie to potrafię zbierać bardzo dużo stone/cobble/drzewa I czego się da I sprzedawać, by mieć tyle pieniędzy ile potrzebuję na swoje plany.
Wykonuję dużo zadań.
Ewentualnie wymieniam się z innymi graczami.
Jeśli nie masz tyle czasu czy motywacji to Twoja sprawa nie moja; póki co to w sumie mam przerwę i piorun w me plany, ale prędzej czy później wrócę I będę kontynuować.
Jak stawiasz na wygodę to też nie całkiem "zdrowe" podejście.
Rzym też nie od razu zbudowano ;p
Może najwidoczniej musisz zbudować kaktusy, skoro chcesz tyle zarabiać I odpicować wyspę albo inny zarobek poszukać/wymyślić.
I think all the time whether this can be true;
if I choose the dark side, will you love me too.. 
Odpowiedz
Kaktusy? Chyba tylko na zarobek AFK, ponieważ budując 2 platformy marchewek można zarobić sporo więcej niż na 10 piętrowej farmie kaktusów. Skąd niby te kalkulacje, że kaktusy się opłaca bardziej? Dynie też są bardzo opłacalne, z platformy idzie kilkadziesiąt tysięcy, a jak masz siekiere z naprawą to zbieranie tego zajmuje z 10 minut, więc zdanie "jedynym sposobem na zarobek są kaktusy" traci tu kompletnie sens. Sam gram na tym serwerze i wiem z czego można dobrze zarobić i ile się trzeba narobić przy danym zarobku. Kaktusy to taka inwestycja, że wykładasz kilka milionów, poświęcasz dziennie kilka godzin i potem się to dopiero zwraca. Nie ma nic za darmo. Myślisz, że jak dostaniesz wszystko to lepiej będzie się grało? Grałem na wielu serwerach skyblock'ach, na niektórych trzeba kilka godzin, a na innych kilka dni i masz wszystko, po czym zostawiasz serwer bo "NUDY", że dodali by coś nowego bo ja mam wszystko itp. Wiele takich ludzi widziałem, co wchodzili, zdobywali w kilka godzin majątek bo ceny niskie za kupno, a wysokie za sprzedasz i odchodzili po dniu. Idź sobie na serwer z gamemode'em, gdzie dostajesz dużą działke i budujesz do woli. Po kilku minutach czy godzinach masz dość bo zbudujesz co chciałeś/aś i tyle, taka prawda.

Pozdrawiam Moskiterum.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.