Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[UB] Cysia
Nick : Cysia
Powód bana : Ciągłe odmawianie współpracy i wymigiwanie się od kontroli bez wyraźnego powodu
Nick osoby banującej : Moskiterum
Data i godzina bana : 25.05.2020 23:00
Screen shot (zdjęcie) z ekranu gdzie widnieje powód bana oraz jego czas :
[Obrazek: 3HKAwLn.png]
Twoje wytłumaczenie :
No więc uważam, że ban jest absolutnie niesłuszny, ponieważ nie ma on najmniejszego sensu, bo to że ktoś sobie ubzdurał jakąś bajkę w głowie nie uprawnia go do banowania. Ja kilka dni temu odbyłam dość długą rozmowę z tym moderatorem o tym, że podejrzewa mnie o FishBota i miałam mu udowodnić to, że go nie posiadam, bo oczywiście wypierałam się tego więc wysyłałam mu screeny, o które prosił więc jak najbardziej z nim współpracowałam no i w końcu uznał, że tym razem mi odpuści. Ja przestraszona banem od tamtego czasu w ogóle nie łowiłam i dziś chcąc się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy chciałam iść sobie połowić rybki w MC, a tu znowu atakuje mnie moderator Moskit, gdzie ledwo co zaczęłam łowić, oskarżając mnie o posiadanie bota i znów prosił o jakieś dowody. 
Dodam również screeny z rozmowy, które pokazują, że ban jest ni stąd, ni zowąd. Odnosząc się jeszcze do powodu bana to sam jego opis mówi, że ban jest bez powodu.
Podsumowując proszę o odbanowanie mnie na serwerze MC i wynagrodzenie za zmarnowany czas podczas niesłusznej banicji oraz utrat moralnych. 

Screeny z dzisiejszej rozmowy:
[Obrazek: 7IG9Gyi.png]
[Obrazek: navmCxF.png]
[Obrazek: yqAdxp5.png]
[Obrazek: KY1EzdL.png]
[Obrazek: zA0KWHw.png]
[Obrazek: BkpBcCe.png]
Różne cheaty można łatwo schować i na ss nic nie będzie widoczne. Jeśli dobrze pamiętam, to Moskiterum chciał ciebie sprawdzić, ale odpisywałaś, że nie masz takiej aplikacji i tym podobne. Programy umożliwiające sprawdzanie instalują się w max minutę. Moim zdaniem ban może być uzasadniony brakiem współpracy, bo jak już wspomniałem "cheaty można łatwo schować i na ss nic nie będzie widoczne", a nie ma innego dowodu na niewinność.
[Obrazek: 1.png]
[22:47:47] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Ty -> Cysia:  jesteś podejrzana o używanie oprogramowania niezgodnego z regulaminem. Wyjście z serwera = ban. Masz 15 minut na podanie discorda/skype.
[22:47:57] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] Zmieniles stan vanisha na  Wylaczony
[22:48:02] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Cysia -> Ty:  ?
[22:48:07] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Ty -> Cysia:  jesteś podejrzana o używanie oprogramowania niezgodnego z regulaminem. Wyjście z serwera = ban. Masz 15 minut na podanie discorda/skype.
[22:48:20] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Cysia -> Ty:  o co Ci chodzi gościu znowu
[22:48:28] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Ty -> Cysia:  to co widzisz
[22:48:31] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Ty -> Cysia:  masz 15 minut
[22:49:08] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Ty -> Cysia:  jesteś podejrzana o używanie oprogramowania niezgodnego z regulaminem. Wyjście z serwera = ban. Masz 15 minut na podanie discorda/skype.
[22:49:29] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Ty -> Cysia:  czyli wybierasz bana?
[22:49:42] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Cysia -> Ty:  nie mam czasu na jakies
[22:49:48] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Cysia -> Ty:  twoje wymysly
[22:50:29] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Ty -> Cysia:  grasz na serwerze i jest prawdopodobieństwo używania przez ciebie oprogramowania niezgodnego z regulaminem
[22:50:32] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Ogloszenie] Najważniejsze komendy - /pomoc,/wyspa,/warp info
[22:50:48] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Ty -> Cysia:  możesz się przyznać lub udowodnić, że nie posiadasz owego oprogramowania
[22:50:55] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Cysia -> Ty:  ale po co wracasz
[22:50:55] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Ty -> Cysia:  masz 10 minut, inaczej ban
[22:51:03] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Cysia -> Ty:  do tego co bylo kilka dni temu
[22:51:04] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Cysia -> Ty:  XD
[22:51:06] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Ty -> Cysia:  ?
[22:51:12] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Ty -> Cysia:  do czego wracam?
[22:51:17] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Ty -> Cysia:  to co się dzieje jest tu i teraz
[22:51:20] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Cysia -> Ty:  że niby bota mam
[22:51:27] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Ty -> Cysia:  a kto mówi, że masz bota?
[22:51:32] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Cysia -> Ty:  przeciez powiedziales ze tym razem odpuszczasz xD
[22:51:34] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Ty -> Cysia:  czytałaś co ci napisałem?
[22:51:44] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Ty -> Cysia:  są skargi na ciebie to sprawdzam
[22:51:49] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Ty -> Cysia:  w czym problem?
[22:51:54] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Cysia -> Ty:  skargi = Twoj wymysl
[22:51:57] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Ty -> Cysia:  masz 10 minut jeszcze inaczej leci ban
[22:53:20] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Ty -> Cysia:  niezastosowanie się do polecenia = przyznanie do cheat'ów
[22:54:08] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Cysia -> Ty:  ciekawe skad skargi skoro dopiero co weszlam i zaczelam łowic
[22:54:16] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Cysia -> Ty:  od czasu ostatniej rozmowy nie łowiłam XD
[22:54:23] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Ty -> Cysia:  tak, bo skargi nie mogą napłynąć wcześniej
[22:54:29] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Ty -> Cysia:  czy się mylę?
[22:54:35] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Cysia -> Ty:  co
[22:54:51] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Ty -> Cysia:  przecież ja nie reaguje na skargi z przed chwili
[22:55:32] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Ogloszenie] Nasz TS3 : ts.awmc.pl
[22:55:34] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Cysia -> Ty:  no to juz pisalismy o tym i powiedziales że odpuszczasz wiec skargi nie maja juz sensu, bo są przedawnione i nie robilam nic od tamtego czasu
[22:55:44] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Ty -> Cysia:  odpuściłem ci tamtym razem
[22:55:53] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Cysia -> Ty:  no wlasnie wiec o co chodzi
[22:56:04] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Ty -> Cysia:  jesteś podejrzana o używanie oprogramowania niezgodnego z regulaminem. Wyjście z serwera = ban. Masz 15 minut na podanie discorda/skype.
[22:56:10] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Ty -> Cysia:  Czytałaś to?
[22:56:14] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] » AwMC CAPS
[22:56:14] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Ty -> Cysia:  o to chodzi
[22:56:15] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Cysia -> Ty:  przeciez tlumacze ze od tamtego razu nie łowiłam więc te skargi są przedawnione
[22:56:20] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Cysia -> Ty:  nieaktualne
[22:56:24] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Ty -> Cysia:  albo podajesz komunikator, albo ban
[22:56:42] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Cysia -> Ty:  podejrzewać sobie kazdy moze
[22:56:56] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Ty -> Cysia:  dlatego cię sprawdzam
[22:57:04] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Cysia -> Ty:  nie mam zamiaru udostepniac ekranu ludziom bez dowodow
[22:57:29] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Ty -> Cysia:  ok, do bana możesz odwołać się na forum
[22:58:09] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] [Priv] Cysia -> Ty:  nieźle
[22:58:30] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] Bany » Cysia zostal tymczasowo zbanowany za Ciągłe odmawianie współpracy i wymigiwanie się od kontroli bez wyraźnego powodu.! Blokada wygasnie za: 24 godziny! Operator banujacy: Moskiterum

Nie chciałaś współpracować ze mną uważając, że nie mam prawa cię sprawdzić, bo "podejrzewać sobie kazdy moze". Tytuł bana jak i to, że łowiłaś ciągle patrząc w jedno miejsce i w tych samych odstępach czasowych zarzucając wędkę po wyciągnięciu ryby. Dziwne, że gdy do ciebie napisałem nagle twój rytm łowienia pogorszył się i łowiłaś jak zwykły gracz usmiech. W logach, jak i na twoim screenie jest pokazane za co jest ban. Głupie argumenty typu "nie mam zamiaru udostepniac ekranu ludziom bez dowodow " i "przeciez tlumacze ze od tamtego razu nie łowiłam więc te skargi są przedawnione" są niewystarczające, żeby nie przeprowadzić kontroli. Pozdrawiam Moski.
Ub nie będzie
Skoro zostałaś podejrzana o możliwość używania dodatkowego oprogramowani/skyptów lub temu podobne naszym obowiązkiem jest to sprawdzić.
Jedynym możliwym sposobem jest fizyczna kontrola komputera poprzez udostępnienie obrazu.
Skoro tego nie dokonałaś ban jest słuszny.
Z góry dodam jeżeli kolejny raz zostaniesz sprawdzana i odmówisz kontroli ban będzie dłuższy lub stały.
Jak nie masz nic do ukrycia sprawdzenie zajmie kilka minut a Ty będziesz mieć święty spokój.
Musisz zrozumieć że na tym serwerze nie traktujemy oszustów. Ty sama nie chciałabyś być oszukiwana więc i my tego nie chcemy.
Pozdrawiam
[Obrazek: d1hq3vrgursc.jpg]
Nieźle. Moje łowienie się pogorszyło, bo zaczęłam Ci odpisywać więc to logiczne. Jesteście po prostu żałośni i uwzięliście się na naszą wyspę. Co z tego, że i tak na tym serwerze praktycznie nikt nie gra to jeszcze banujecie osoby z wyspy, która stanowi 60% graczy online. XD
Poza tym widać dojrzałość ze strony moderacji oskarżając o oszustwo, a samemu chodząc na eventy (mam teraz na myśli labirynt) i wygrywanie go, bo zna się mapę i jeszcze chwalenie się tym na czacie XD
[Obrazek: BkpBcCe.png]
Bana otrzymałaś za kompletnie co innego, jeśli tego nie rozumiesz to zapraszam na ts'a, ponieważ ty dalej sądzisz, że dostałaś bana za bota czy cheaty, a to ban za brak współpracy. Jeśli nic nie miałaś to trzeba było to udowodnić, a nie wymigiwać się w jakiś błahy sposób od sprawdzenia. Człowiek bez winy nie unika sprawdzenia tego. Temat zamykam.
Czyli jak mamy mało graczy mamy pozwolić na oszukiwanie ?
W taki sposób inni odejdą bo ktoś oszukuje.
Żałosna jesteś Ty bo cięzko Ci ruszyć swoje 4 litery i udowodnić swoją niewinność.
[Obrazek: d1hq3vrgursc.jpg]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.