Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany w dążeniu do ideału SkyBlock
Witamy wszystkich serdecznie,
Chcąc udoskonalić nasz serwer, chcemy wyjść naprzeciw Waszym prośbom. Prosimy, abyście pisali pod tym postem propozycje zmian, które według Was powinny pojawić się na naszym serwerze. Pragniemy stworzyć serwer, który by Nam wszystkim przypadł do gustu i na którym chętnie spędzalibyśmy wspólnie czas.

ZASADY:
• Napisz pod tym postem swoją propozycję zmian, co chciałbyś/ chciałabyś usunąć, dodać itp.
• Dobrze opisz swój pomysł – wymień jego zalety, wady oraz jaki będzie miał wpływ na serwer.
• Komentując cudzy pomysł użyj cytatu tej osoby, aby każdy wiedział o czym piszesz.
• Każda propozycja zostanie nagrodzona 5000 FlyCoins. Liczy się kolejność propozycji.
• Osoba, której pomysł zostanie zrealizowany, otrzyma 50 000 FlyCoins.
• Twój pomysł powinien być przemyślany, logiczny i możliwy do zrealizowania (propozycje typu „usunąć afk” nie będą brane pod uwagę.

P.S. Administracja zastrzega sobie prawo do odmowy nagrodzenia osoby, jeśli uzna, że osoba napisała post dla FlyCoins.
[Obrazek: e0vhljliw6yw.png]
Odpowiedz
Dobra.
1. Jako ze sama bylam w sytuacji gdzie bylo tyle zmian ze nie wiedzialam o tym ze polowa ich w ogole istnieje, proponuje zeby albo zrobic warpa albo nie wiem, komende(?) gdzie po prostu sa wypisane nowe rzeczy ktore zostaly wprowadzone na serwer. Gracze przynajmniej beda wiedzieli co sie dzieje na serwerze i dlaczego.
2. Ignore, komenda ignore, czlowieku, prosze. Chyba tego akurat nie trzeba tlumaczyc.
3. Kilka questow ktore mozna robic co 24 godziny, co tydzien itp., z tego co widze to mozna je jedynie robic co okolo miesiac i wydaje mi sie ze to trochu dlugo. A tak by sie dalo jakies proste questy i male nagrody za to w stylu 50fc i trochu hajsu czy cos
4. Duzo rzeczy zostalo usunietych, w tym (chyba?) promocja - nic o niej na tej edycji jeszcze nie slyszalam. Jako ze jest tylko jeden sklep i gracze nie musza wbijac wysokich rang zeby odblokowywac nowe itemy to moznaby ja przywrocic z powrotem - mialaby wiecej sensu.
Poldek napisał 03-10-2019, 20:06:
5000FC dodam na Twoje konto
Odpowiedz
1.Już jest warp news. Pisząc ten post już był na serwerze.
2. Nie ma opcji przy obecnym pluginie na czat.
3.Tutaj się zastanowi nad tym pod względem technicznym. Możesz rozwinąć ten temat ?
4.Promocja wróci jest już zlecone napisanie do tego pluginu od tygodnia. Czekam na wolny czas technika ( problemy prywatne)
[Obrazek: e0vhljliw6yw.png]
Odpowiedz
1. Ok, to zrob chociaz ogloszenie o tym, chyba ze tez juz jest xd
2. Eh...
3. Wiesz, jak jest to /quest to po prostu dodac jeszcze jedna ym... nazwijmy to zakladke typu "misje dzienne" czy cos w tym stylu i tam dawac misje ktore sie resetuja co 24 godziny, dodatkowo jesli jest taka opcja to zeby codziennie byly one inne. Quest by wygladal tak ze gracz by np musial uzbierac jakas liczbe blokow ktorych nie ma w innych zakladkach lub cos zrobic/zbudowac i za to by dostawal nagrode.
4. Ok

>Dodatkowo w questach w zakladce "misja wojownika" czy cos w tym stylu wydaje mi sie ze brakuje tam questa na pigmany. Dodatkowo nie widzialam w zadnej z zakladek nowych jak na 1.12 blokow do rozwalenia czy itemkow do pozbierania typu blok kosci albo chociazby blok magmy. Nie wspomne juz o tym ze plugin sam w sobie wymaga kilku poprawek i ulatwien/utrudnien ze wzgledu na to ze niektore misje sa wedlug mnie zbyt trudne lub potrzeba zbyt wiele czasu by je zrobic (przyklad: zlow stack blazenkow, zabij 100 graczy, polowa zakladki "ekstremalne misje" gdzie np. trzeba wykopac jedynie 9 stackow cegiel, ale ponad 23 stacki rud diamentu (1500 sztuk))
Odpowiedz
Więc tak, wiekszosc propozycji moich bedzie odrzucona ale co mi tam zeby

Jako że AFK nie usuniece już się przyzwyczajam do tego i toleruje jakoś gdyż cała reszta na serwerze mi się podoba i jedyny minus jakim jest afk idzie przeboleć w stosunku do całej reszty pozytywów zeby

-Mam propozycje stworzenia jakiegos warpa lub ten co jest aby po prostu po przeniesieniu gracza z wyspy juz z tego warpa afk nie wywalało z racji tego że tam gracz i tak nie czerpie żadnych profitów a tyko wymaga to ciągłego i podwójnego logowania. Po prostu dodac takie pomieszczenie do afkowania dla graczy a im wiecej graczy ci nowi co wchodzą to widzą że ktoś jest online nawet jak afk to widzą że ktoś tu gra a nie świeci pustkami do popołudnia

-Dodanie do scoreboard po prawej stronie punktów wyspy jakie gracz posiada oraz zmiana czasu odświeżania scoreboard

-Zmiana limitu lejkow z 5 do 20, nie spowoduje to wysypu auto i afk farm a jedynie ułatwi rozgrywke i uprzyjemni, czemu tak ? a czemu nie zeby
-Dodanie fly dla vipa lub dla vipa o połowę zmniejszyć ilosć FC potrzebnych do zakupu fly

-Hmm dodanie stoniarek i ich crafting np z odłamkow aby nie było łatwo, stoniarek mam na mysli takich co kładzie sie bloczek jakiś i staje się on stoniarką. Czas odnawiania Stoniarki dla gracza np 1 sek, dla vipa 0,5 sek
Poldek napisał 05-11-2019, 11:32:
Dodano wszystko z Twoich propozycji
Poldek napisał 05-10-2019, 13:12:
5000 FC na konto przypomnij jak się spotkamy na serwerze
Odpowiedz
1. Pokój afk jest, a gdyby nie wywalało z serwera to tzw. boty zajmowałyby niepotrzebnie sloty.
2. Latanie dla Vip byłoby dodaniem tzw. P2W, które ma być zniwelowane do minimum, więc całkowicie odpada. Zmniejszenie ceny też odpada, ponieważ ma być ona wysoka, a biorąc pod uwagę wprowadzone udogodnienia w postaci dropu z warzyw FC i powiększenia dropu FC dwukrotnie ze wszystkiego, jest przynajmniej 2x łatwiej zdobyć FC na latanie. Można też kupić czeki od graczy lub w sklepie prac za zdobyte punkty w pracach.
3. Pomyślimy o tych lejkach.
4. Dodanie craftingów stoniarek byłoby za dużym ułatwieniem, ale oczywiście się zastanowimy.
5. Odświeżanie scoreboard'a bardzo obciąża serwer, więc nie wiem czy możnabyłoby zwiększyć częstotliwość odświeżania go, ani czy dodać ile masz pkt wyspy, ale oczywiście zobaczymy czy jest to możliwe.

Dzięki za wypowiedź.
Odpowiedz
Co do Questów dziennych, są te od prac, więc nie wiem czy jest sens dodawania nowych w innym pluginie. W ekstremalnych jak i innych bardziej trudnych zadanich już chwile temu poprawiłem i są mniejsze wymagania co do ich wykonania. Ekstremalne questy takie mają być. Co do tych nowych questów jest troche problematycznie, gdyż plugin jest stary i nie chce obsługiwać niektórych ID przedmiotów, ale spróbujemy je dodać. FC można zdobywać na bardzo wiele sposobów, również został powiększony dwukrotnie ich drop.

Dzięki za wypowiedź.
Odpowiedz
Rozumiem ze ekstremalne takie maja byc ale logiki tam zero jesli chodzi o te diamenty, to raz. Dwa, "trudniejsze" questy? Trudniejsze czy takie ktore nie sa przeznaczone w ogole na skyblock? Na survivalu z zabijaniem graczy jeszcze ok, ale na skyblocku? Nikt ich nie robi.

A te od prac sa tak zbugowane ze jak zrobilam jeden dzienny tydzien temu tak do tej pory on sie wyswietla jako "ukonczony".
Odpowiedz
Questy na pracach są troche pobugowane, a to przez to, że były zmieniane i osoby, które były przy wprowadzaniu pluginu na serwer i go testowały, a plugin nie aktualizuje na bierząco już "zarejestrowanych działań", więc trzebaby było czyścić baze danych tego pluginu co spowoduje reset wszystkiego w tym pluginie(lvl'e, punkty).
Te questy na zabijanie graczy są troche bezsensowne, ale kilka osób je robi. Jeszcze mogę poobniżać te questy ekstremalne, ale to byś musiała podać mi dokładne liczby jakiebyś chciała, bo według mnie są do wykonania bez stracenia dużej ilości czasu. Plugin ma swoje wady, ale raczej nie zmienimy go w trakcie edycji, więc musicie się z nim zmagać do następnej edycji.
Odpowiedz
Nie zmienicie go w trakcie edycji kiedy zmieniacie 4739203 innych rzeczy?

To moze skoro questy sa pobugowane to je po prostu wywalicie i zrobicie je w /quest?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.