Zmiany w dążeniu do ideału SkyBlock

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany w dążeniu do ideału SkyBlock
Plugin, który dodaje możliwość zrobienia graczom "Particles" dla własnej postaci, np. skrzydła z niej animowane. Można by to dodać do fc sklepu albo Vipom żeby zachęcić do kupna VIPA. Link do podobego pluginu wysłałem Tobie na priv, żeby mieć pewność, że dobrze mnie rozumiesz.
Poldek napisał 09-10-2019, 18:29:
Taki plugin nie zostanie wprowadzony
Odpowiedz
W aSkyblock tutaj są te opcje no chyba że macie jakis dziwn kombinowany plugin usmiech

od 492 linijki sie zaczynaja opcje dotyczące kasowania eq,ec
powino to wyglądać tak lub podobnie w zależności od wersji pluginu

492 # Reset Challenges - if this is true, player's challenges will reset when they
# reset an island
resetchallenges: true

# Reset inventory - if true, the player's inventory will be cleared when they start
# or restart and island. Default is true.
# Note: if you have MultiInv running or a similar inventory control plugin, that
# plugin may still reset the inventory when the world changes.
resetinventory: true

# Allow kicked players to keep their inventory.
# If false, kicked player's inventory will be thrown at the island leader if the
# kicked player is online and in the island world.
kickedkeepinv: false

# Reset Ender Chest - if true, the player's Ender Chest will be cleared when they
# start or restart their island. Default is false.
# NOTE: Ender Chests span worlds, so it will clear ALL chests. In general,
# Enderchests should not be allowed in ASkyblock unless you only run the ASkyblock
# world. Ender Chest crafting and use is governed by the askyblock.craft.enderchest
# permission.
513 resetenderchest: false
Poldek napisał 10-10-2019, 08:55:
Jest jako reset lub tworzenie, nie ma osobno usuwanie.
To pomogło by w tworzeniu wielu wysp na początku by je skopać.
Odpowiedz
Tak myślę aby po prostu dopisać plugin/skript ktory po wpisaniu /is delete po prostu wywołuje od razu komende z konsoli /ci player i problem by był rozwiązany usmiech Tak samo w przypadku enderchesta.
Poldek napisał 12-10-2019, 08:34:
Ty to wszystko widzisz tak łatwo i pięknie zeby
Odpowiedz
Zastanawiałem się długo czy to pisać ale co mi tam, polubilem ten serwer i chciał bym coś zmienić aby grało na nim wiecej ludzi.

Więc tak z tego co widzę serwer świeci pustkami ostatnimi czasy, zaglądają nowi gracze ale tak szybko jak zaglądają tak szybko kończą lub zostają kicknięci przez afk i tak zastanawiam się czego brakuje awmc że nie przyciąga graczy którzy by zostawali na dłużej lub na stałe zwłaszcza że serwer jest bardzo dobry porównując do konkurencyjnych polskich serwerów SB na których gra od 20-100 graczy i wiecej. I tak zastanawiam się czego mu brakuje ewentualnie lub co odstrasza graczy młodszych i tych starszych.

Doszedłem do wniosku że kilka radykalnych zmian niestety by się przydało i stworzyć serwer który daje wiecej wolności i wygodniejszej gry przy zachowaniu równych szans dla wszystkich

- Koniec z Edycjami ! Jak wiemy community gry Minecraft zmniejsza się powoli i wieksza część graczy która gra systematycznie to gracze szukający czegoś stabilnego i na dłużej, nikomu sie nie chce grac i rozwijac wyspy po to aby za jakiś czas została usunięta, cięzko osiągnac wszystko na wyspie, zawsze mozna cos ulepszyć i zbudować i jeszcze więcej zarobić czy zyskać punktów, większosc powstających serwerów odchodzi od wizji edycji i starają się tworzyć serwery na lata bez żadnych resetów. WIzja serwera bez edycji przyciąga graczy gdyż wiedzą że mogą zacząć spokojnie grę a grając systematycznie kiedyś się wybiją w rankingach i zbudują swoją wymarzoną wyspę. A tu nowy gracz wchodzi i tylko pyta od kiedy edycja trwa i ile trwa i ucieka jak odpowiedz go nie usatysfakcjonuje

- Koniec z tym chorym anty AFK przez który najwieksza ilosc graczy ucieka z serwera !
 Kiedyś afk kick był stosowany na dawnych wersjach gdzie serwery były przepełnione, zlagowane, maszyny słabe, a silniki słabo zoptymalizowane, wtedy to miało sens gdyż
 nieaktywni gracze obciążali serwer i zajmowali miejsce tym co chcą wejść i pograć bez lagów. Teraz w dobie wydajnych serwerow, zoptymalizowanych silników jest to zupelnie bez sensowne i tylko psuje wygodną rozgrywke, tak gracze lubią sobie ustawić kopanie np, zbierać z auto farm przedmioty. Czemu nie ? przecież wszyscy mogą być online ile chcą, skoro ja mogę być online i afk to inny gracz też może suma sumarum wszyscy mają takie same szanse nikt mi tego nie powie. Wielu graczy lubi grać odejść od PC i robić coś innego (np trenowac na spiningu jak ja w zime/jesien) lub po prostu w wolnej chwili surfować na necie a gra niech sobie idzie nic złego sie nie dzieje a gracze są online. Wiele serwerów już dawno odeszło od afk a wręcz chcą aby gracze byli online na serwerze i samą obecnością przyciągali innych. Już nie mówiąc o wielu popularnych MMO gdzie setki graczy sa online i nikomu by nigdy nie przyszło pomysleć czy ktoś jest afk czy nie. Do MC afk kick się wkradł na początku gdy wszystko było w powijakach tak jak napisałem i u niektórych to zostało głupie bym powiedział przyzwyczajenie nie mające praktycznie żadnych argumentów. Przy tym limicie lejków tak czy siak afk farmienie na niewiadomo jaką skalę jest nie możliwe więc bez paniki myślę

- Reklama serwera na MC listach, zmiana motd i przedstawienie graczom że serwer będzie istniał bez edycji

- Dodanie opcji kupna VIPa za SMS/PSC, w przypadku młodych graczy jest to podstawowa opcja płatności w grach

- Usunięcie tych rang (Domki,Wioski itp) które nie mają teraz sensu a tylko zasmiecają czat, zostawić tylko gracz i vip, prosty klarowny czat to podstawa wg. mnie

- Dodanie sklepu dla graczy VIP z jakimis tam przedmiotami ktorych nie ma w normalnym sklepie (zwykly warp i sklep z tabliczkami, tylko sklep a nie skup !)

- Może dodanie możliwości kupna VIPa za FC np hmm 50 tyś

- Hmm moze zbudowac kopalnie gdzie stone by się odnawiał np kopalnia o wymiarach 50x50x80, wszystko tylko ze stone /warp kopalnia, zawsze jakies urozmaicenie by było

- Dodał bym rankingi na spawnie w hologramach najbogatszych graczy i najlepszych wysp (jak coś mogę pomóc)
top 10 w każdym rankingu

Jeszcze pewnie coś by się znalazło jak coś wymyślę to napiszę, wprowadzenie tych zmian myślę rozruszało by serwer w przeciwnym wypadku będzie tak wegetował jak teraz....

A teraz mnie linczujcie za wywalenie 'afk' propozycje zeby
Poldek napisał 16-10-2019, 18:49:
Edycje będą i to na Pewno ! Ale u nas są to rzadkie raz na rok a nawet więcej.
Chore AFK? JA tylko chcę by gracze grali a nie ajk piszesz weszli na serwer i poszli na dwór i wracają i mają pełne skrzynie itemów. AFK ktróe bedzie wyrzucać z serwera jest w trakcie zmian.
Ale muszę przepisać plugin nagród za czas spędzony online
Reklama nikomu nie zabraniam robić
Dodanie sms i psc jest małym problemem z racji urzędu skarbowego.
Rangi zostaną to nasze korzenie.
VIP za FC można pomyśleć
Kopalanie ? Czyli że blok 100x100x100 ze stone do kopania ? Czy to konieczne ? Czy ja wiem.
Ranking przecież jest ? /warp top czy da sie to zorbić w hologramie zobacze
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.