Zmiany w dążeniu do ideału SkyBlock

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany w dążeniu do ideału SkyBlock
Pobugowane dla osób, które były przy ich wprowadzaniu, innym działają normalnie. Niestety, ale reporty o błędzie dostaliśmy za późno i tak się skończyło. Pogadamy na spokojnie na TS, to tam wszystko ustalimy co do questów.
Odpowiedz
Drodzy gracze dziękuję za wypowiedzi i oczekuje kolejnych pomysłów.
Duża ilość daje do myślenia i zostanie pewnie zmieniona mimo negatywnego nastawienia moderatora.
Po to jest temat byśmy wprowadzili zmiany mimo moich twardych zasad i przekonań że tak powinno być.
Zawsze możemy dojść do jakiegoś porozumienia usmiech
Chyba że jest to kompletnie niemożliwe technicznie.
[Obrazek: e0vhljliw6yw.png]
Odpowiedz
co do scoreboard to macie jakis plgin z wędki, polecam zastosowac featherboard ktory odswieżany nawet co 1 sec nie bedzie obciazał servera i działa jak trzeba. a co do graczy co by afkowali gdzies tam to przy takiej liczbie graczy co jest nie ma najmniejszego wplywu na ociazenie servera ory za pisownie jestem dziabnięty
Odpowiedz
1. Proponuje ponowne przemyślenie nagród (Zwłaszcza FC) za niektóre questy. Chodzi mi o to że za quest ekstremalny w którym trzeba wykopać np. 1.5k rud diamentu dostajemy 250 fc i 4k monet a za wykopanie 100 rud diamentu dostajemy 250 fc i 2.5k monet. Według mnie nagroda fc za quest ekstremalny powinna być jakkolwiek wyższa niż w przypadku zwykłych, lub żeby to było jakoś bardziej przemyślane.
2. Przegladnijcie też questy w poszukiwaniu jakiś literówek itd bo też to się zdarza.
3. Mniejsza ilośc expa za zadania, albo dodanie jakiegoś wykorzystania sensownego tego expa.(ew. butelkowaine czy cos) Wielu graczy biega z lv 100+ i nie ma co z nim robić.
4. Troszkę można jeszcze zmienić nastawienie moderatora bo coś negatywnie jest nastawiony do wszystkiego.
Poldek napisał 05-10-2019, 13:19:
5000 FC na konto upomnij się na serwerze
Odpowiedz
Do expa i jego przechowywania miałem kiedyś taki plugin https://www.spigotmc.org/resources/xp-deposit.29742/ i myslę że by nie zaszkodziło takie coś lub mozna inny jakiś zastosowac.

- Dodac możliwość sprawdzenia ile zostało czasu np VIP, plugin LuckPerms ktory macie chyba to umozliwia (pomysł krasny79)

I jak juz pisalem zmienił bym plugin na scoreboard na FeatherBoard który nawet przy odświeżaniu 1 sec nie powoduje jakiegoś wielkiego obciążenia serwera i posiada ogromną ilość placeholders do wielu pluginów i domyslnych statystyk w minecraft, np można zrobić rankingi wszystkiego co mozliwe w MC i dodac do scoreboard w połączeniu z LeaderHeads ktory tez macie to naprawde daje ogromne mozliwości porobić fajne rankingi i statystyki ale to juz opcjonalnie

https://www.spigotmc.org/resources/featherboard.2691/

- Dodać możliwość kupna vipa za PSC
Odpowiedz
Cytat:Więc tak, wiekszosc propozycji moich bedzie odrzucona ale co mi tam zeby

Jako że AFK nie usuniece już się przyzwyczajam do tego i toleruje jakoś gdyż cała reszta na serwerze mi się podoba i jedyny minus jakim jest afk idzie przeboleć w stosunku do całej reszty pozytywów zeby

-Mam propozycje stworzenia jakiegos warpa lub ten co jest aby po prostu po przeniesieniu gracza z wyspy juz z tego warpa afk nie wywalało z racji tego że tam gracz i tak nie czerpie żadnych profitów a tyko wymaga to ciągłego i podwójnego logowania. Po prostu dodac takie pomieszczenie do afkowania dla graczy a im wiecej graczy ci nowi co wchodzą to widzą że ktoś jest online nawet jak afk to widzą że ktoś tu gra a nie świeci pustkami do popołudnia

-Dodanie do scoreboard po prawej stronie punktów wyspy jakie gracz posiada oraz zmiana czasu odświeżania scoreboard

-Zmiana limitu lejkow z 5 do 20, nie spowoduje to wysypu auto i afk farm a jedynie ułatwi rozgrywke i uprzyjemni, czemu tak ? a czemu nie zeby
-Dodanie fly dla vipa lub dla vipa o połowę zmniejszyć ilosć FC potrzebnych do zakupu fly

-Hmm dodanie stoniarek i ich crafting np z odłamkow aby nie było łatwo, stoniarek mam na mysli takich co kładzie sie bloczek jakiś i staje się on stoniarką. Czas odnawiania Stoniarki dla gracza np 1 sek, dla vipa 0,5 sek
1. Wpadłem na pomysł że za AFK nie będzie wyrzucać z serwera ale jako że jest nagroda za grę online to muszę dać do napisania plugin który będzie omijał miejsce gdzie afkarze będą stali i nie naliczy im czasu.
2. Scoreboard to duży problem ale cały czas mam to na uwadze. nie możemy brać father board bo nie zlicza naszych pluginów. Chyba że z nich zrezygnujemy w scoreboard i zostaną podstawowe  dane.
3.Leje przemyśle to uważnie ale na pewno coś w tym kierunku zostanie zmienione,
4. Fly dla Vip - dobrze niech będzie. Choć trochę zakrzywi pay to win.
5. Stoniarki przemyśle jeszcze bardziej ale jak już to w sklepie FC
Odpowiedz
Cytat:1. Proponuje ponowne przemyślenie nagród (Zwłaszcza FC) za niektóre questy. Chodzi mi o to że za quest ekstremalny w którym trzeba wykopać np. 1.5k rud diamentu dostajemy 250 fc i 4k monet a za wykopanie 100 rud diamentu dostajemy 250 fc i 2.5k monet. Według mnie nagroda fc za quest ekstremalny powinna być jakkolwiek wyższa niż w przypadku zwykłych, lub żeby to było jakoś bardziej przemyślane.
2. Przegladnijcie też questy w poszukiwaniu jakiś literówek itd bo też to się zdarza.
3. Mniejsza ilośc expa za zadania, albo dodanie jakiegoś wykorzystania sensownego tego expa.(ew. butelkowaine czy cos) Wielu graczy biega z lv 100+ i nie ma co z nim robić.
4. Troszkę można jeszcze zmienić nastawienie moderatora bo coś negatywnie jest nastawiony do wszystkiego.

1,2,3 Powiem by Moskit to zobaczył. Chyba że ktoś chce pomóc i napisać sam nagrody zeby

4. Jest dobrze nastawiony. Jest jaki ma być. Teraz tylko musimy się zmienić byście grali z większym uśmiechem  na twarzy.

Cytat:Do expa i jego przechowywania miałem kiedyś taki plugin https://www.spigotmc.org/resources/xp-deposit.29742/ i myslę że by nie zaszkodziło takie coś lub mozna inny jakiś zastosowac.

- Dodac możliwość sprawdzenia ile zostało czasu np VIP, plugin LuckPerms ktory macie chyba to umozliwia (pomysł krasny79)

I jak juz pisalem zmienił bym plugin na scoreboard na FeatherBoard który nawet przy odświeżaniu 1 sec nie powoduje jakiegoś wielkiego obciążenia serwera i posiada ogromną ilość placeholders do wielu pluginów i domyslnych statystyk w minecraft, np można zrobić rankingi wszystkiego co mozliwe w MC i dodac do scoreboard w połączeniu z LeaderHeads ktory tez macie to naprawde daje ogromne mozliwości porobić fajne rankingi i statystyki ale to juz opcjonalnie

https://www.spigotmc.org/resources/featherboard.2691/

- Dodać możliwość kupna vipa za PSC
Zobaczę ten plugin na butelkowanie.
Na latanie ma być napisane. Dla Vip to można zobaczyć w sklepie www kiedy był zakup.
Opisane w 1 poście
Odpowiedz
Moja propozycja dotyczy fly'a, który można kupić za FC. Warto by dodać opcję sprawdzenia ile jeszcze będzie się miało tego fly'a. Może jakąś komendą by sprawdzić, czy coś takiego. usmiech
Poldek napisał 09-10-2019, 12:39:
Ta informacja jest zawarta wyżej
Ja _Persefona_ córka Demeter i żona Hadesa kroczę ciemną drogą
Odpowiedz
1. Plugin na zmianę skina przez graczy non-premium, coś jak plugin ChangeSkin, czyli zmiana komendą /skin [nick premium]. Widziałem na niektórych serwerach ten plugin i z tego co wiem to przyciągał on niektórych nowych graczy, poza tym nie ma raczej innego zastosowania.
2. Nether po pewnym czasie staje się mocno jałowy i wydobyty, można by było go regularnie resetować, myślę że możliwy byłby nawet jakiś plugin który by to robił np. raz w miesiącu, drugą opcją może być wydłużenie czasu trwania biletu np. do 2h aby był czas dojścia tam gdzie zasoby jeszcze są, jednak myślę że będzie to tylko odwlekanie problemu wydobycia zasobów. Widziałem, że na niektórych serwerach rozwiązane jest to tak, że dropienie z zasobów jest wyłączone, za to są one dodane do dropu z netherracka, ale to z kolei mogłoby odebrać pewnego rodzaju unikalność albo przygodę którą w takim netherze można przeżyć (np. wpadnięcie do lawy z super kilofem i pełnym eq XD). Pozdrawiam serdecznie ;*
Poldek napisał 09-10-2019, 12:41:
1. Pomyśle choć trochę uważam to za nieuczciwe w stosunku do graczy premium

2. Nie da sie chyba tego zrobić automatycznie. Wydłużenie raczej nie . To ma być dodatek. Nether jest zmieniany co jakiś czas. bodajże już był 2 razy
Odpowiedz
Myślę że jeszcze mozna by zmienić opcje w askyblock tak aby nie kasowało ekwipunku nowemu graczowi podczas tworzenia wyspy, gdyż wielu na spawnie bierze kit, tworzy wyspe i traci przedmioty, wystarczy aby czyscilo /ec podczas tworzenia wyspy oraz aby kasowało przedmioty podczas kasowania wyspy tak samo kasowanie gdy gracz jako party member odchodzi z wyspy wraz z /ec.
Czyli tak:
Tworzymy wyspe - ekwipunek zostaje, ender chest kasuje
Usuwamy wyspe - ekwipunek kasuje, ec kasuje
Wychodzimy z wyspy będąc jako party member - kasuje ekw oraz ec
Poldek napisał 09-10-2019, 12:59:
Nie ma za bardzo jak to zrobić. Plug wywołuje to automatycznie
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.