Zmiany w dążeniu do ideału SkyBlock

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podnieście cenę kaktusów :)
Nick : xPioneK
Tytuł propozycji/uwagi : podniesienie ceny kaktusów do np 2$
Opis propozycji/uwagi : chciałbym żeby cena kaktusów była przynajmniej połową ceny dyń bo aktualnie nikt nawet nie myśli o hodowaniu kaktusów
Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu : Będzie większy wybór w sposobach zarabiania , czyli więcej fanu usmiech
spoko
Odpowiedz
Nikt nie myśli o farmie kaktusów? Chyba nie widziałeś tych farm na całe wyspy. Kaktusy farmi się o wiele łatwiej niż dynie, aby zrobić mechanizm na dynie, trzeba się uzbroić w kase na redstone i inne bloki. Do farmy kaktusów trzeba nam podstawy, piasku i płotków. Rosną też one o wiele szybciej. Podniesienie cen kaktusów zepsułoby całą ekonomie serwera.

Pozdrawiam, Moskiterum.
Odpowiedz
Kaktusy są prostą farmą do zbudowania, żeby zarabiać, na poprzednich edycjach ( ale ogólnie jest to bolączka trybu SkyBlock ), ludzie szybko budowali sobie farmę kaktusów i po kilkunastu dniach już nie mieli po co rozbudowywać farm, bo kasy napływało jak lodu usmiech
Odpowiedz
No nie widziałem farm na całe wyspy na tej edycji bo wszyscy robią czcinę, nawet na wyspie patrykapeji nie ma chyba żadnego bloku kaktusów bo jest to marnowanie piasku...
Odpowiedz
Nie mogę powiedzieć kto ma takie farmy, ponieważ widziałem to na Vanishu, ale kilka osób ma, a jedna nawet na coś ok. 20 pięter na całej wyspie (przynajmniej tyle miała, kiedy ostatnio odwiedzałem tą osobę). Jeśli zbudujesz dużą farme, to całe EQ masz w minute, albo mniej.
Odpowiedz
Ekonomia jest odpowiedni zbilansowana
Nie ma co zmieniać
Ja to najlepiej bym zablokował leje i redstone ?
[Obrazek: e0vhljliw6yw.png]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.