Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pilna Uwaga i teoretycznie Propozycja.
#1
Nick : pieskithebest
Tytuł propozycji/uwagi : Drop z Golemów.
Opis propozycji/uwagi : Drop z golemów jest tak słaby, że praktycznie nikomy. Kupiliśmy z kolegą spawner golemów, na który zbieraliśmy dosyć długo, postawiliśmy go w prowizorycznej "golemiarce" z nadzieją wydropienia chociaż 16 żelaza (XD), lecz no stoimi już z 20 minut i może z 9 żelaza zdobyliśmy. Proponuje jakoś go powiększyć bo jest no, śmieszny.
Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu: Większe zainteresowanie Golemami ludzi oraz większa radość graczy wesoly
Odpowiedz
#2
Moim zdaniem, spawner golemów, pigmenów i kilku innych mobów jest rzeczą luksusową. Są osoby, które zamiast inwestować od razu w spawner, budują potężną wyspę, żeby było im łatwo zarobić na większą ich ilość ( spawnerów ), a mamy przykład wyspy Moskiterum (/is warp moskiterum), gdzie możemy postać sobie kilka minut i mieć pełny stack żelaza. Z tego powodu uważam, że drop z golemów nie powinien zostać powiększony.
Odpowiedz
#3
To ma być serwer trudniejszy od innych tego typu, obniżenie dropu jest rzeczą normalną. Zbyt łatwo by było, gdybyś z jednym spawnerem mógł zbierać dużą ilość żelaza. Przy 7-8 spawnerach już można uznać ten drop za przyjemny, więc na początku trzeba się trochę pomęczyć i zarobić na spawnery przy pomocy zwykłych farm dyń, marchewek itp. Jeśli chcecie żelazo to możecie się udać do innych graczy, np. Do mnie na wyspe za pomocą /is warp i sobie nadropić(już nie jeden na beacon tam zdobył żelazo).

Pozdrawiam, Moskiterum.
Odpowiedz
#4
Nie zmienimy dropu
[Obrazek: d1hq3vrgursc.jpg]
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.