Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koniec
Długo myślałem nad tą trudną decyzją, ale kończę grę w minecrafta. Gra jest nudna, nie daje mi już takiej rozrywki jak dawniej, dlatego kończę grę. Będę starał się czasami wejść na forum, ale to bardzo żadko. Chciałbym bardzo podziękować wszystkim osobom z serwera, a w szczególności _Moniqe_  za miłe chwile spędzone tutaj. Cześć smutny2

Odpowiedz
Myślę, że wraz z nową edycją tego serwera wrócisz i dalej będziesz cieszył się rozgrywką i nie skończysz z tą grą na zawsze usmiech Myślę, że mogę powiedzieć do zobaczenia! Pozdrawiam, Moskiterum
[Obrazek: comment_cASMVUY1pjnO5wnKwHvWnNExk91hqDZ0.gif]
Odpowiedz
Każdy po jakimś czasie gry w minecrafta, traci zainteresowanie grą i przenosi się na innego typu gry. Jednak najczęściej po zrobieniu sobie dłuższej przerwy, zaczyna tęsknić za "klockami" i atmosferą jaką daje wspólna gra. Ja też Ci dziękuję za miłą wspólną grę  i pogaduchy usmiech. N ie mówię jednak żegnaj, tylko do zobaczenia ... na nowej edycji oczko
Odpowiedz
(24-10-2018, 09:03)_MONIQE_ napisał(a): Każdy po jakimś czasie gry w minecrafta, traci zainteresowanie grą i przenosi się na innego typu gry. Jednak najczęściej po zrobieniu sobie dłuższej przerwy, zaczyna tęsknić za "klockami" i atmosferą jaką daje wspólna gra. Ja też Ci dziękuję za miłą wspólną grę  i pogaduchy usmiech. N ie mówię jednak żegnaj, tylko do zobaczenia ... na nowej edycji oczko

Być może na następną edycję, ale są małe szanse. Budowanie "domków" już mi się znudziło.

Odpowiedz
Topic Options
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości