Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe zmiany na MobArenę
Nick : J_Hello
Tytuł propozycji/uwagi : Nowe zmiany na MobArenę
Opis propozycji/uwagi : A więc, po pierwsze - nowe nagrody. Te które teraz się dostaje są w większości bezużyteczne (wagoniki, wagoniki z piecem i skrzynią). Do tego może jakiś bonus za zabicie bosa
po drugie - nowe mapy. Te 3 które są, są nudne i "trudne" - źle się na nich gra.
po trzecie - większy odstęp pomiędzy falami, od 10 fali. te pierwsze 10 fal jest łatwe i dosyć szybko można sobie z nimi poradzić, ale później robi się już za trudno i nie ma jak nawet walczyć.

(robiłem nawet mapę, jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam - https://www.planetminecraft.com/project/...affolding/ )

Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu : większe zainteresowanie minigrami?
Myślę, że można wprowadzić 1 lub 2 mapy. Ponieważ po wakacjach będą prace nad nową edycją. Więc raczej nie ma sensu robienia 6 nowych.
[Obrazek: 1.png]
według mnie nagrody można pozmieniać, bo łatwo jest odnaleźć w pluginie te itemki i przypisać inne, aby było warto grać te mobarene usmiech tylko jakie te itemki?
My Steam Profile (from SteamDB)
  • Worth: $754 ($164 with sales)
  • Games owned: 133
  • Games played: 96 (72%)
  • Hours on record: 1,476.2h

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2018 | 17:04
(27-07-2018, 03:44)Moskiterum napisał(a): według mnie nagrody można pozmieniać, bo łatwo jest odnaleźć w pluginie te itemki i przypisać inne, aby było warto grać te mobarene usmiech tylko jakie te itemki?

najlepiej coś przydatnego, może diament, będzie na niego kilka procent, np. 
diament - 4%
spawner - 0.05%
węgiel - 12%
itp.
(27-07-2018, 08:59)J_Hellov2 napisał(a): najlepiej coś przydatnego, może diament, będzie na niego kilka procent, np. 
diament - 4%
spawner - 0.05%
węgiel - 12%
itp.

Jak wiem to plugin jest tak napisany, żeby za każdą falę dawał określone nagrody kwasny, więc jeśli na procenty to trzeba by było od początku pisać.

Moim zdaniem najlepiej po prostu zmienić nagrody lub zwiększyć ich ilość,
Np. Diamenty
(27-07-2018, 21:05)blackose napisał(a): Moim zdaniem najlepiej po prostu zmienić nagrody lub zwiększyć ich ilość,
Np. Diamenty

To by zajęło dokładnie kilka minut usmiech

Temat zamykam.
Jeśli Poldek będzie chciał, to ma tu kilka propozycji.
Topic Options
Wątek zamknięty 
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości