Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień dobry/wieczór!
=+= Imię: Adrian =+=
=+= Wiek: Atualnie mam lat 13. =+=
=+= Miasto lub województwo: Warmińsko-Mazurskie =+=
manga_usmiechKilka zdań o sobie

√ Nazywam się Adrian

√ Mam 13 lat.

√ Chodzę do 7 klasy podstawówki.

√ Kocham uprawiać sport, a moje hobby i czas, który chcę na nim spędzić całe życie, tak jak na ćwiczeniach, to KickBoxing.

√ W wolnym czasie lubię posłuchać muzyki, spotkać się z znajomymi. Porozmawiać/pośmiać się, naprzykład przez internet z niektórymi osobami.

√ Mój najlepszy typ muzyki jest to między innymi: Trap, House, a także czasem zwykły rap.

√ Jeżeli chodzi o gry komputerowe, to za bardzo nie przypadają mi do gustu. Pogram sobie czasem naprzykład w Minecraft. Dołączyłem na forum, iż myślę że to dobry pomysł z tego względu, ponieważ uwielbiam typu tego forum. Jest przyjemna atmosfera, użytkownicy są zadowoleni. To czemu ja też nie, prawda ? usmiech

☁ Jeżeli masz do mnie jakieś pytanie/sprawę,
a może chciałbyś się mnie zapytać o więcej.
Napisz śmiało na pw.
Ja z pewnością odpowiem.
''Ce­nię ludzi, o których z góry wiem, że nie dadzą się łat­wo od­gadnąć, jeśli w ogóle."
Odpowiedz
Witaj [b]Wizz4dzik manga_usmiech 

Bardzo się cieszę, że trafiłeś na nasz serwer.

Szacun za formę, bo bardzo ładnie się przedstawiłeś.
To, że nie spędzasz całych dni przed komputerem, to tylko jak najlepiej o Tobie świadczy. Cały świat przecież nie opiera się na grach komputerowych, ale i innych przyjemnościach.

Miło mi Cię poznać i do zobaczenia na serwerze.
Życzę miłej gry i sympatycznych znajomych na wyspie oczko
Odpowiedz
Siemanko
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Odpowiedz
Witaj ☺
Odpowiedz
Hejka ☺
"Zwykle to żołnierze wygrywają bitwy, a generałowie dostają za to pochwały" Napoleon Bonaparte
"Wojsko nie zaczyna wojen. Robią to politycy." generał William Westmoreland
"Wojną zachwycają się tylko ci, którzy nigdy jej nie poznali" Erazm z Rotterdamu
"Starzy ludzie wypowiadają wojny, ale to młodzi muszą w nich walczyć i umierać" Herbert Hoover
"Na wojnie nie ma nagrody za drugie miejsce." generał Omar Bradley
Śmierć pojedynczej osoby to tragedia. Śmierć milionów to czysta statystyka" Józef Stalin
Odpowiedz
Topic Options
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości