Zmiany w dążeniu do ideału SkyBlock

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ChatMod] Podanie
Nick : ForzaJuventus
Staż na Serwerze : łącznie 5 edycji
Kilka słów o sobie : Mam na imię Kacper. Uwielbiam piłkę nożną gram na pozycji Br.Oglądam często mecz Laligi Santader (Hiszpańska) kibicuje Realowi ale mam szacunek do FC Barcelony. Moim ulubionym przedmiotem jest historia z XX wieku a najbardziej Druga Wojna światowa. Moimi ulubionymi krajami są: Malta,San Marino,Hiszpania i Stany Zjednoczone. Także posiadam kilka replik żołnierskich no i tyle...
Dziennie na pracę Moderatora możesz przeznaczyć : od Pon. do Czw. 1-2h Weekendy 3-6h Wakacje,Święta itp. 5-8h
Dlaczego Ty? : Kiedyś częściej pomagałem użytkowinkom z komendami ale teraz troszkę mniej. Wysyłam nie właściwe zachowania graczy na forum ale także do moderacji przez inne aplikacje elektroniczne. Chciałbym pomóc temu serwerowi PONIEWAŻ zależy na nim bo dzięki niemu poznałem kilka wspaniałych osóbwykrzyknik!
Odpowiedz
A więc zaczynamy:
1.Jesteś aktywny na chacie
2.Masz stały kontakt z administracją
3.Siedzisz na ts'ie z naszą ekipą godzinami, więc znamy się dobrze
4.Pomagasz graczom, ale trochę za często się z nimi kłócisz
Ogółem jestem NA TAK, ale pamiętaj że nie możesz się tak często kłócić z graczami, i nie prowokować ich.
[Obrazek: InieQ.png]
Odpowiedz
Nie widziałam ostatnio ze pomagadz graczom, chociaż mogę się mylić. Duży problem jest z kłótniami bo nawet potrafisz się kłócić z administracją przez co były nie miłe sytuację. Na ts gadasz jak Iniek powiedział z "ekipa" a raczej powinnes gadac ze wszystkimi.
Wolała bym żebyś jeszcze trochę poczekał do szkolił się a potem starał się o range.
Póki co na nie
Odpowiedz
Zgadzam sie z Wikta. Na nie
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.