Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gracz niczym warzywo
Dopiero teraz zauwazylem ze mentalnosc gracza na tym serwerze jest zblizona do warzywa...
Gracz nie musi sie martwic glodem
Gracz nie musi sie martwic agresywnymi mobkami
Gracz nie musi sie martwic innymi graczami
Gracz nie musi sie martwic tym ze creeper go rozwali
Gracz nie musi sie martwic endermanami bo przeciez one tutaj prawie w ogole nie wystepuja
Gracz nie musi sie martwic ze zginie w jakis sposob...
Gracz nie musi sie martwic o nic faktycznie to jest niby fajne ale na dluzsza mete? Przeciez to jest totalne ograniczenie myslenia
Mobki agresywne sa konieczne chociazby po to zeby pilnowac sie na kazdym kroku zeby stawiac pochodnie ...
Poziom gry zostal chyba stworzony dla ludzi ktorzy chca tylko zbudowac cos i tyle nie trzeba sie martwic jak i gdzie ustawic pochodnie bo po co? Przeciez i tak nic sie nie zrespi a jesli nawet to jeden mobek ...
Rozumioem ze to moze sie komus nie podobac ale przeciez duza ilsoc graczy lubi ten dreszczyk bo cos moze sie czaic za rogiem? A tutaj co moze sie czaic za rogiem? Owca z zezem rozbieznym...
Czekaj, czekaj? O czym Ty do mnie rozmawiasz?
Graczowi głód leci, dosyć szybko.
Agresywnych mobów jest mnóstwo, aż narzekają gracze że za dużo.
Inni gracze... no cóż, tego nie zmienimy.
Creeper zabija ale nie niszczy.
Nad Endermanami musimy pomyśleć, były zgłoszenia.

Wszystko poza tym jest na swoim miejscu, wcale nie jest tak łatwo coś osiągnąć. A poziom gry (łatwy, średni, trudny) można zawsze zwiększyć, ale czy to odpowiada każdemu?
Mimo wszystko pomyślimy, dzięki za propozycję oczko
Przepraszam czy my gramy na tym samym serwie? Tp do mnie w nocy ... Na mojej wyspie zrespily sie 2 mobki...
To chyba na moje oko nie jest normalne
Glod spada strasznie wolno nie wiem co jest ustawione easy normal?
wait, what?

[Obrazek: H8w0SDX.png]

- Jeżeli chcesz się martwić innymi graczami bierz udział w eventach, chodź na /warp pvp i /warp nether

Rozbuduj najpierw wyspę trochę to i mobków zapewne przybędzie.
Dopiero teraz zauwazylem ze mentalnosc gracza na tym serwerze jest zblizona do warzywa...

Gracz nie musi sie martwic glodem
Głód leci ale czy wolno powiem tak że nie wiem mam GM.Jesteś pierwszym kto to napisał zaraz sprawdzę.
Gracz nie musi sie martwic agresywnymi mobkami
Jak nie muszą skoro respią się może nie w wersji hard.Od tego jest /warp mob
Gracz nie musi sie martwic innymi graczami
Fakt PvP jest off ale wiaderko z lava i możesz zabić innego gracza
Gracz nie musi sie martwic tym ze creeper go rozwali
Creeper zabija lecz nie uszkadza terenu wokół.
Gracz nie musi sie martwic endermanami bo przeciez one tutaj prawie w ogole nie wystepuja
Tu jest chyba nasza wina zmniejszyliśmy ich mocno ze względu na dostęp do ENDU.Postaram się to zmienić
Gracz nie musi sie martwic ze zginie w jakis sposob...
Zapraszam na PvP ,warp mob ,nether
Gracz nie musi sie martwic o nic faktycznie to jest niby fajne ale na dluzsza mete? Przeciez to jest totalne ograniczenie myslenia
Tu grają dzieci więc musimy wszystko wypośrodkować by każdy był w miarę zadowolony
Mobki agresywne sa konieczne chociazby po to zeby pilnowac sie na kazdym kroku zeby stawiac pochodnie ...
Poziom gry zostal chyba stworzony dla ludzi ktorzy chca tylko zbudowac cos i tyle nie trzeba sie martwic jak i gdzie ustawic pochodnie bo po co? Przeciez i tak nic sie nie zrespi a jesli nawet to jeden mobek ...
Rozumioem ze to moze sie komus nie podobac ale przeciez duza ilsoc graczy lubi ten dreszczyk bo cos moze sie czaic za rogiem? A tutaj co moze sie czaic za rogiem? Owca z zezem rozbieznym...
Każdy jest inny i ma inne upodobania.

Dziękuje za Twoje uwagi weźmiemy je do siebie i pomyślimy czy czegoś nie zmienić.
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.