Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ChatMod] Podanie
Nick :Kanciasty98

Staż na Serwerze : Jakieś 2,5 miesiąca

Dziennie na pracę Moderatora możesz przeznaczyć : Praktycznie od około 15:00 do 22:00

Kilka słów o sobie : Także mam na imię Miłosz mam 15 lat. Interesuje się informatyką głownie bawię się w HTML, CSS lub C++. Ale żeby nie było ze jakiś NoLif to moją druga pasją są motocykle. Nie wiem co jeszcze można dodać więcej mogę opowiedzieć o sobie na TS3.

Dlaczego Ty? : Ponieważ mam dużo czasu aby kontrolować czy na serwerze nic się nie dzieje złego czy nikt nie cheatuje. Także bardzo często umiem rozwiązywać problemy z pluginami gdyż często bawię się na darmowych hostingach w pisanie pluginow także jak by co będę mógł pomoc. Również jestem polakiem wiec kombinowanie przy rozwiązywaniu rożnych problemów mam w genach oczko
Odpowiedz
1. Kontakt z administracją: nie przypominam sobie abyś ze mną gadał na ts'ie, a przynajmniej ze mną.
2. Widzę Cię pierwszy raz na serwerze.. co nie zmienia faktu że wcześniej mnie na srv nie było, więc do tego nie mam nic tak naprawdę.
3. Skoro Cię nie widziałem, to nie widziałem również żebyś pomagał graczom, ale widać Cię na chacie o mnie cieszy usmiech

Jeśli chcesz, wbij do nas na ts'a pogadamy, może Cię skojarzę. Jak na razie na NIE.
[Obrazek: InieQ.png]
Odpowiedz
Skladasz podanie na moda czy chatmoda? Zdecyduj sie. Chatmod nie jest od sprawdzania tego czy ktos cheatuje. Jest tylko od chatu.
Na serwie cie widze dopiero kilka dni wiec skad sie wzielo to 2.5 miesiaca?
Gdy pytalismy ciebie o komendy, to wszystkie brales z forum, a jesli czegos nie znalazles odpowiedzia bylo "nie wiem". Chciales rowniez plik .pdf z pytaniami ktore ci zadalby wlasciciel przy przepytywaniu - ty masz wiedziec o serwerze wszystko, a nie to co jest zapisane w pliku.

Na Nie.
Odpowiedz
Nie znamy Cię. Sądzę że trochę masz wymyślone czasy w podaniu.Wpadnij na Ts porozmawiam z Tobą okaże się kim jesteś.
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.