Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hej Hi Hello :D
Imię: Paweł.
Miasto lub województwo: Zachodniopomorskie, Barnówko( dziura jak ich mało zeby).
Kilka zdań o sobie: No cóż by tu powiedzieć. Bardzo się interesuje się muzyką, która jest częścią mojego życia zeby . Lubie każdy gatunek po trochu, ale najbardziej uwielbiam motyw pianina i skrzypiec, dlatego zająłem się od niedawna nauką gry na keyboardzie (Wiem że to nie to samo, ale trzeba od czegoś zacząć usmiech  ). Lubie też czasem po podróżować i pozwiedzać niekiedy jakieś zabytki, bardzo to uspokaja człowieka zeby. Oczywiście lubię czasem w coś pograć na kompie np. Minecraft, League of Legends, Hearthstone, często lubię wrócić do klasycznych gier, bo moim zdaniem mają ten swój  niepowtarzalny klimat. Ulubiony sport to siatkówka, choć nie jestem najlepszy w tej dyscyplinie, ale staram się jak mogę. Chodzę teraz do 4 klasy technikum informatycznego,  wiecie maturka i te spawy zeby. Jestem osobą spokojną, miła, pozytywnie nastawioną do wszystkich i dość cichą, ale jak się znajdzie jakiś temat to gadam jak kataryna. Uwielbiam pomagać wszystkim, sprawia mi to dużą satysfakcje. Co tu jeszcze wzrost 1.67 m, ciemny blond, szczupły, no to byłoby na tyle.
EDIT: Jeśli chodzi o zwierzątka to mam pieska Miki, wredota jak nie wiem co, ale bym za milion go nie oddał XD.

Troszku za bardzo się rozpisałem więc tutaj kończę.

Pozdrawiam wszystkich z serwera <3.
Odpowiedz
Hej Freshuu manga_usmiech Nie wiedziałam, że masz na imię Paweł x.x Niskii jesteś, ale nie popadajmy w kompleksy :""D
Uwielbiam wyprzedzać Larę z tym pytaniem: A Jakieś zwierzątka masz? XD
Odpowiedz
Zuzia noo widać że uwielbiasz xD
Podpisuje się pod pytanie.
Ohayo Freshuś c:
[Obrazek: 900918_orig.gif]
Odpowiedz
Witam usmiech
[Obrazek: IdioticMindlessAntelope-size_restricted.gif]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.