Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Moderator] Podanie
Nick : FdMonkey
Staż na Serwerze : 3 tygodnie
Kilka słów o sobie : Nazywam się Krystian, moimi zainteresowaniami są gry, kinematografia oraz sama mechatronika (właśnie dlatego postanowiłem pójść na ten kierunek). Z charakteru jestem cichy, często błądzę w obłokach i mam tak jakby ”własny świat”, ale można to zakwestionować, ponieważ gdy się do kogoś przyzwyczaję, mogę być wtedy kimś w rodzaju śmieszka. Jestem osobą cierpliwą, punktualną i miłą, ale posiadam też wady na przykład nie wiem, kiedy coś mogę powiedzieć a co nie oraz to, że niekiedy mogę być nieco agresywny. Więcej o mnie możecie przeczytać w moim poście ”przedstaw się”
Dziennie na pracę Moderatora możesz przeznaczyć : Myślę, że od poniedziałku do piątku mogę przeznaczyć od 2 do 4 godzin a w weekendy od 4 do 6.
Dlaczego Ty? : Gdy zostanę Moderatorem (jeśli w ogóle nim zostanę) obiecuję, że nie będziecie żałowali swej decyzji, będę odpowiedzialny, konsekwentny i bardzo szczęśliwy, że dołączyłem do waszej ekipy ;p  
Panie Serdeczny Kolego, Małpko XD
Wymagania wiekowe, staż, nienaganne zachowanie, sprawny mikrofon, kontakt z administracją - Wszystko spełniasz, nie ma się chyba do czego przyczepić...
Na początku nie sądziłam, że dojdzie do tego podania po tych 3 tygodniach, bo jak wiele graczy, którzy po 5 minutach przestają grać przyszedłeś i napisałeś, że będziesz modem.. Ale cóż, podanie jest, wymagania spełnione, a ja nie mam się chyba do czego przyczepić..
Znajomość komend sprawdzi Poldek jeśli reszta administracji tak samo będzie na... tak mruga
Ps: Panuj tylko nad sobą, bo czasami jesteś zbyt nerwowy jezyk
Nadszedł wielki dzień.
Już nie będę pisać o tym co było gdy pierwszy raz zawitałeś do nas, chociaż będę Ci wypominać co jakiś czas oczko
Na tsie widzę Cię prawie zawsze, rozmawiałeś z każdym z nas więc nie jesteś jakiś aspołeczny. Czasem zdarza Ci się powiedzieć coś za dużo, mam nadzieję że nie przysporzy Ci to dużych problemów. Widzę że pomagasz na czacie gdy jesteś online i pozytywnie podchodzisz do ludzi.
Zuzia opisała już wymagania i w pełni się z nią zgadzam. Mimo zgrzytów między nami i różnicy poglądów to dobrze mi się z Tobą dyskutuje.
Także jestem na Tak.
[Obrazek: 900918_orig.gif]
Spelniasz wszystkie wymagania, nie mogę się do niczego przyczepic. Dlugo sie szkoliles i nas pytales o różne rzeczy związane z naszym serwem. Myślę ze jesteś gotowy zeby
Jestem na tak
Graczom pomagasz, na ts jestes. Zgadzam sie z dziewczynami wyzej - na tak.
Zapraszam jutro na ts
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.