Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Każdy mówi że jestem "kablem".
Cześć,
Każdy na stały gracz, który przygląda się forum i chatowi ma o mnie zdanie że jestem "kablem" i przez to nikt mnie nie lubi.
Zdaje sobie sprawę że każdy ma o mnie inne zdanie. Przyjmę każdy "hejt" na klatę. Niestety ale przez to że zgłaszam graczy już
po 2 ostrzeżeniu i często są karani za to i jeden z graczy gdy odpowiadałem na jego pytanie to odpowiedział: "Nie będę cię słuchał bo jesteś kapusiem".
Nie rozumiem takiego toku rozumowania. Jeśli administracja wiedziała by że ukrywam to, że ktoś łamie regulamin to najprawdopodobniej dostał bym opieprz,
ale na 99% bana za łamanie regulaminu. Przepraszam za to ale znam ten regulamin an pamięć i wiem co można a co nie. A że gracze nawet proponują mi pieniądze
za to, żebym ich nie zgłaszał to jest szczyt wszystkiego. Nie chcę być wytykany palcami, że jestem jakimś "kablem", "kapusiem" czy coś w tym deseń.
Przestrzegam po prostu regulaminu. Nie każdy musi mnie lubić i mam tego świadomość.
Dziękuję, Moskiterum.
[Obrazek: IdioticMindlessAntelope-size_restricted.gif]
Czytaj uważnie a może uda nam się naprawić Twoją reputację.
Pierwszym błędem który robisz to wpisy na czacie typy " już leci raport" , "mam ssy wstawiam na forum".
Pomiń ostrzeganie graczy na serwerze a pisz tylko na forum. Na pewno pomoże.
Jak nie to możemy się dogadać że będziesz pisał na na PW
A jeżeli już chcesz by każdy widział przewinienie na forum podpowiedz wyśle ci na PW.

I nie przejmuj się debilami którzy nie umieją grać uczciwie i kozaczą w necie.
Uczciwa gra sprawia więcej frajdy niż oszustwa. Jak siadasz do kompa i patrzysz na Swoją wyspę możesz obie powiedzieć "zrobiłem to własnymi rękami"
A te Cipy co mogą powiedzieć ? "Jestem pierwszy ale nadal pizd...."

Pozdro ziom
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.