Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ChatMod :)
Nick: _Blondyna_
Staż na serwerze: wydaje mi się ze to 3 edycja lecz miałam 3 miesięczna przerwę zeby
Kilka słów o sobie: Pochodzę z małej miejscowości koło Malborka. Uwielbiam poznawać nowych ludzi. Dziwnie to zabrzmi ale lubię się uczyć xd. Nie wiem co jeszcze napisać wiec przejdę do następnego.
Dziennie na prace morderatora mogę przeznaczyć: (wiem że obowiązkowe są 2 godzinny lecz nie chce kłamać) Będę mogła spędzić od 1 do 3 godzin.
Dlaczego ja?: Dobre pytanie :} Chociaż nie umiem zbyt wielu komend (bez problemu się ich nauczę), myślę że przydam się do administracji.
Dodatek: jeśli chodzi moja ortografia jest na dobrym poziomie, lecz mam problem z ę na końcówkach słów.
No więc analizując po kolei wszystkie wymagania...
"1. Wiek - minimum 15 lat . Nie dotyczy ChatModa" - Podanie na ChatModa, więc spełniasz. 
"2. Minimum 3 tygodnie gry na Serwerze." - Grałaś na poprzednich edycjach, więc staż jest, chociaż byłabym za tym, abyś pograła jeszcze tydzień, dwa, bo sporo się zmieniło. 
"3. Znajomość Regulaminu, Taryfikatora Kar, komend oraz zasad gry." - Sama powiedziałaś, że nie znasz wszystkich komend, więc nie rozumiem.. Jednak wydaję mi się, że dasz radę je opanować. 
"4. Zainstalowany TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon."- TeamSpeak jest, mikrofon też. Szkoda tylko, że miałam przyjemność rozmowy tylko raz. kwasny Zapraszam częściej, musimy się jakoś poznać! 
"5. Posiadanie wysokiej kultury osobistej oraz powyżej przeciętna znajomość pisowni, w tym ortografii." - Ortografia.. Po raz kolejny sama wytknęłaś sobie błędy.. Trochę dziwnie jakby ChatMod pisał np. "ludzią" zamiast "ludziom". kwasny  
"6. Nienaganne zachowanie na Serwerze oraz Forum (brak banów, warnów oraz skarg)." - Raczej brak. 
"7. Przebywanie przynajmniej 2h dziennie na Serwerze." - Jak napisałaś, różnie to bywa, ale mam nadzieję, że będziesz mogła jak najczęściej spędzać z nami czas. usmiech 
"8. Aktywny kontakt z administracją na Serwerze oraz TeamSpeak3. (Musimy Cię poznać, jeśli mamy z Tobą pracować" - I to napisałam przy punkcie czwartym. Zapraszam częściej, trzeba się poznać. oczko 

Gdybyś poczekała jeszcze chociaż ten jeden tydzień byłabym pewna swojej odpowiedzi, aktualnie tej pewności nie mam, bo nie poznałam cie za bardzo... Lecz jestem przychylna decyzji przyjęcia, więc na tak. ostr
Czekam na wypowiedź reszty administracji.
Jako że Zuzia rozpisała wszystko. Dodam od siebie że tak jak Zuzia, rozmawiałam z Tobą cały jeden raz na tsie. Jesteś przyjemną osobą, mam nadzieję że "choć nie znasz zbyt wielu komend" to ogarniesz je przed przepytywaniem jak przejdziesz rekrutacje na forum.
Jako że to na chatmoda, to jestem skłonna dać Ci szansę.
Jestem na tak.
[Obrazek: 900918_orig.gif]
Od momentu gdy złożyłaś podanie nie widziałam Cię aktywnej na czacie ani na pomocy graczom ani nic. Minęło kilka dni od tego momentu i nie wiem czy jeszcze jakby masz ochotę... Jako że nie widziałam Cię nigdzie ani słychu ani widu w ostatnich 5 dniach to zmieniam swój głos na nie.
Gracz nieaktywny - Zamykam
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.