Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Moderator] Aplikacja na moderatora - PrettyBoy4.
Nick: PrettyBoy4

Staż na serwerze: Kilka godzin, lecz myślę, że nie ma z tym najmniejszego problemu, ponieważ jestem bardzo ogarniętą i pracowitą osobą.

Kilka słów o sobie: Mam na imię Damian. Mieszkam w małej miejscowości nieopodal Gdańska. W tym roku kończę 16 lat. Bardzo miła oraz kulturalna osoba ze mnie. Uwielbiam pracować w grupie, oraz poznawać nowe osoby. Myślę, że to wszystko, resztę poznacie jak się dostanę na wybraną rangę.

Dziennie na prace moderatora możesz przeznaczyć: Myślę, że tak od 4 do 5 godzin dziennie.

Dlaczego Ty?: Ponieważ, tak jak wyżej napisałem - jestem miły, kulturalny, oraz uwielbiam pracować w grupie. Jestem ogarnięty, na kilku serwerach miałem wyższą rangę to myślę, że Właściciele jak i użytkownicy, oraz cała społeczność serwerów była, były ze mnie zadowolone.

Tak więc, ode mnie to wszystko. Liczę na pozytywne rozpatrzenie tematu. Pozdrawiam bardzo ciepło PrettyBoy4.
Drogi graczu mimo że podanie piękne aż oczy bolą to prawda jest straszna i może Cię przytłoczyć.
Po kilku godzinach gry gumowe wiesz o naszym serwerze.Co za tym idzie nie jesteś w stanie pomóc innym.
Spełnia wymagania wpadnij na ts pogadaj z nami.
I spróbuj jeszcze raz.
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.