Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ChatMod] Podanie
Nick : AntekBravo
Staż na Serwerze : Miesiąc+
Kilka słów o sobie : Nazywam się Antek. 14 lat skończyłem 28 czerwca. Moim hobby jest pisanie skryptów oraz tworzenie grafik.
(Grafika1: https://zapodaj.net/8bf2f1f0664c8.png.html ) (Grafika2: https://zapodaj.net/991a1b07dd1d2.png.html ). BYłem na serwerze karany banem za używanie programów wspomagających natomiast dostałem UnBana z czym zostały usunięte wszystkie takie programy/pluginy/mody jak kolwiek to można nazwać. DOwody ich usunięcia dałem na koniec.
Dziennie na pracę Moderatora możesz przeznaczyć : W tygodniu troszkę mniej natomiast w weekendy od 3 do 8 godzin
Dlaczego Ty? : Byłbym dobrym ChatModeratorem ponieważ, umiem utrzymać ład i porządek na czacie. BYłem właścicielem sieci serwerów minecraft z serwerem TeamSpeak 3 Gdzie średnio dziennie grało około 6k graczy  usmiech .

Mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone z sukcesem.
Pozdrawiam,
Antek

Załączone pliki Miniatury

Drogi Antku
14+ oraz miesiąc + nie mówi nam zbyt wiele, ale przejdźmy do rzeczy
Miałeś bana za cheaty, lecz na twoje szczęście dostałeś ub
Mówiłeś że zaczynasz teraz grać więcej, ale widuje cię rzadko I nie na pomocy graczom
Na ts cię wczoraj widziałam, ale nie przyszedłes porozmawiać, więc nie mam jak cie poznać
Jestem na nie I czekam na wypowiedź reszty administracji
Jestem tego samego zdania co Zuza, miales za dużą przerwe.
6. Nienaganne zachowanie na Serwerze oraz Forum (brak banów, warnów oraz skarg). - wyjaśniłeś
7. Przebywanie przynajmniej 2h dziennie na Serwerze. - Z tego co pamiętam nie było Cię trochę czasu i wróciłeś, póki co nadrabiasz.
8. Aktywny kontakt z administracją na Serwerze oraz TeamSpeak3. (Musimy Cię poznać, jeśli mamy z Tobą pracować) - Średnio z kontaktem, zdarza się pisać na czacie ale na ts z 2 razy i raczej "służbowo" rozmawialiśmy.

Razem z tym co Zuzia napisała, także jestem na nie.
[Obrazek: 900918_orig.gif]
Byłeś potem Cię nie było.
Twoje wcześniejsze zachowanie było naganne
Zacznijmy od nowa i pokaż że chcesz coś osiągnąć
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.