Zmiany w dążeniu do ideału SkyBlock

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć wszystkim!
Imię: Krystian na serwerze FdMonkey
Miasto lub województwo: Śląsk, Pszczyna
Kilka zdań o sobie: Teraz mam napisać coś o sobie, za 2 dni będę oficjalnie uczniem 1 klasy technikum, klasy mechatronicznej. Uprawiam sporty od 8 roku życia, przede wszystkim: basen, bieganie, karate itp. dodatkowo pomagam rodzicom w pracy i w domu (trochę to męczące więc zaliczę to jako sport ;p). W czasie szkolnym dużo się uczę, chodzę na zajęcia dodatkowe żeby być w danych przedmiotach jeszcze lepszym (głównie fizyka, matematyka). Dodatkowo mam o 5 lat młodszego brata ode mnie, dwa psy: buldoga francuskiego Sunie oraz owczarka niemieckiego Nero. Od roku uczęszczam do harcerstwa wodnego, w te wakacje pojechałem na rejs 2-tygodniowy jachtami, uczyliśmy się tam między innymi: nazw lin, do czego służą, sterowania, co robić w niebezpiecznych sytuacjach itp. prawdopodobnie za rok zdam kurs na żeglarza jachtowego.
To chyba na tyle, jeszcze raz cześć wszystkim i myślę, że zostanę z wami na dłużej zeby

Odpowiedz
Siemka. Interesujący z Ciebie człowiek.
[Obrazek: e0vhljliw6yw.png]
Odpowiedz
Ohayo Małpeczko! Witaj w naszej społeczności c:
Skąd pomysł na imiona psów?
[Obrazek: 900918_orig.gif]
Odpowiedz
(03-09-2017, 13:40)Laara napisał(a): Ohayo Małpeczko! Witaj w naszej społeczności c:
Skąd pomysł na imiona psów?
Nero ponieważ mieliśmy do wyboru albo Diablo (tata i brat byli za nim) albo Nero (ja i mama wymyśliliśmy) a sunia ponieważ pierwszy pies którego kupiliśmy po moim urodzeniu nazywał się Sunia ;p
Odpowiedz
Cześć,
My się trochę znamy i chyba lubimy. Złego słowa o tobie powiedzieć nie mogę jezyk więc powodzenia w budowaniu swojej wyspy (jungli).
[Obrazek: IdioticMindlessAntelope-size_restricted.gif]
Odpowiedz
Hejko! :3
Odpowiedz
Małpeczka! Hejka! zeby
Odpowiedz
Hey hey! zeby
[img][Obrazek: 23343577946584695748.png][/img]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.