Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Podanie o Moderatora] Vel013
1.Nick : Vel013
2.Wiek : 16 lat
3.Staż na Serwerze : od dłuższego czasu znam ten serwer z odcinków i tez na nim grywam od kilku tygodni
4.Dziennie na pracę Moderatora możesz przeznaczyć : kilka godzin
5.Dlaczego Ty? : Mam w tym duże doświadczenie lubię pomagać innym mam dużo wolnego czasu
6.Kilka słów o sobie :
Witam!
Mam na imię Jakub posiadam 16 lat głos po mutacji nick: Vel013
Dlaczego biorę udział w rekrutacji do Administracji?

Ponieważ chciałbym móc być w ekipie serwera
oraz mieć możliwość spotkać na nim wiele ciekawych osób.
Kolejnym powodem jest też pomoc innym którzy nie za bardzo
orientują się o co chodzi na serverach.lub też potrzebują wsparcia w sprawie błędu jaki mógłby wystąpić.Lub poprostu potrzebują pomocy , jestem otwarty i lubie pomagac innym z miłą chęcią.

jeśli chodzi o czas który mogę spędzić na serwerze jest to kilka godzin dziennie w tygodniu ,wiadomo w weekendy mam tego czasu więcej.

Dlaczego Ja?
Posiadam doświadczenie dotyczące gry minecraft oraz pełnienia różnych funkcji
na serwerach kilkunastu typów dzięki temu jestem osobą która może się dobrze spisać na
każdym polu działania jakie będzie do wykonania od pomocy graczowi w
wytłumaczeniu jak zrobić kilof ,do wykryciu czy dana osoba nie używa
programów dzięki którymi może się czuć "lepiej" od pozostałych.
Oraz posiadałem własny serwer i orientuje sie w wielu komendach.
Posiadam minecraft premium.
Po przeczytaniu podania miałam po prostu napisać że jestem na nie, ze względu na to że Cię w ogóle nie znam, nie widziałam na ts ani tym bardziej nie widziałam byś pomagał graczom. Ale z czystej ciekawości wyszukałam tekst Twojego podania w google i trafiłam na to:

[Obrazek: Tr5SkxL.png?1]
[Obrazek: eFp30LE.png?1]

Nie wstyd Ci kopiować podań innych graczy z innych for? Nie umiesz nawet postarać się napisać nic własnymi słowami tylko przejąć czyjąś pracę? Jestem na jedno wielkie NIE i zdania nie zmienię.

Edit: I otrzymał Pan Bana dodatkowo za Afczenie w zrobionej afczarce która jest ZAKAZANA + posiada Pan przedmioty startowe z więcej niż jednej wyspy. Czyli Tworzenie wysp w celu zdobycia itemow początkowych co tez jest ZAKAZANE.
[Obrazek: 900918_orig.gif]
na nie nara ziom usmiech
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.