Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UnBan, prosze o rozpatrzenie przez Laare
Nick :Felek
Powód bana :Obraza Laary
Nick osoby banującej :Nie wiem, chyba Poldek
Data i godzina bana :~20:25 20.08.2017
Screen shot (zdjęcie) z ekranu gdzie widnieje powód bana oraz jego czas :http://screenshot.sh/owlG8FChqQSgI zapomnialem zrobic jak dostałem bana
Twoje wytłumaczenie:
Napisałem na forum coś, co obraziło Laare i nie wiedziałem, że Laara to tak odbierze. Ogolnie jestem "inny" i pisze często głupoty takie jak te. W dniu pisania tego posta (20,08,2017) Nagle zmienilem zachowanie, i zamiast pisać głupoty graczom na czacie to zaczołem pisać normalnie, i udzielać im pomocy, ale to napisane na forum było napisane wcześniej, jak jeszcze był głupkiem. Gram na serwerze już długo (od 1 edycji) i lubie grac na tym serwerze, ze względu na atmosfere i wgl, i napewno nie zrobił bym "świadomie" czegoś, co by się tak skończyło.
Laare bardzo lubie i nie chce zakończyć "przyjaźni". Choć nie wiem czy moge to teraz tak nazwać.

Prosze o rozpatrzenie i wybaczenie mi jakim jestem, albo jakim byłem pare dni temu, cały czas staram się zmienić zachowanie na lepsze, a zmyślą o tym, że Laara mnie nienawidzi, ciężko mi to pójdzie.

Sorry za błedy, ale miałem 2 z polskiego bo nie każdy jest idealny
Trzeba się zastanowić pięć razy zanim się napisze coś, to jest lekcja dla nas wszystkich. Nikt nie jest doskonały. Wybaczam Ci i wciąż lubię. Przykro mi było mimo wszystko, bo jednak to nie jest miłe jak się widzi negatywne rzeczy na swój temat które nawet nie są i nie wyglądają na "żarty". Liczę że każdy będzie myślał zanim coś napisze.
Zostaje nadane ub wraz z opublikowaniem tego postu.

Życzymy miłej gry.
[Obrazek: 900918_orig.gif]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.