Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Ninja" - Nowy event/minigra
Nick : Morfem
Tytuł propozycji/uwagi : Nowy event/minigra - "Ninja"
Opis propozycji/uwagi : Proponuję dodać do puli organizowanych zabaw coś nowego co ja akurat nazywam "Ninja" jezyk

Czym jest "Ninja"?
Gracze wchodzą na arenę, podobną do "Spleefa", w chwili startu podłoże na którym stoją gracze zamienia się w liście które z natury stopniowo znikają (tzw. decay), a zadaniem graczy jest po prostu nie spaść usmiech Gracze mogą przeskakiwać z bloku na blok, z tą zasadą że na jednym bloku może stać maksymalnie 1 gracz. Można tą zabawę bardziej urozmaicić - mianowicie, warstwę liści ustawić blok niżej, a nad nimi warstwa piasku, dzięki czemu gdy bloki liści znikają, bloki piasku spadają tworząc fajny efekt wizualny (ps. próbowałem kiedyś bloki piasku zastąpić kowadłami, niestety zbyt duże lagi  rotfl )

Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu : Powiew świeżości! Nowa zabawa na pewno ucieszy graczy, da im frajdę, Ci z gorszym komputerem będą mieli teoretycznie większą szansę na wygraną niż np. na Spleefie

Dodam jeszcze że posiedziałem chwilkę w MC i zbudowałem arenę która by się nadawała: Galeria
Oczywiście nie jest to jakieś mistrzostwo, ale myślę że daje radę jezyk Gdyby administracji przypadła do gustu to chętnie podeślę.
Ale jest już taki event drogi graczu
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Ah, w takim razie nie było mi dane na niego trafić jezyk Ale myślę że ta wersja z piaskiem jest godna uwagi.
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.