Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UB Jomziom03
Nick : Jomziom03
Powód bana : cheaty/ Wiki
Nick osoby banującej : Wikta17
Data i godzina bana : 23.07.2017 17:05
Screen shot (zdjęcie) z ekranu gdzie widnieje powód bana oraz jego czas : https://scr.hu/VqKMBl
Twoje wytłumaczenie : Nie mam cheatów. Jak chcecie sprawdzajcie jestem czysty.
Zostałeś sprawdzony podczas gry na sw.czysty gracz sie nie cofa i nie ma anty knockback
[Obrazek: e0vhljliw6yw.png]
(23-07-2017, 18:31)Poldek napisał(a): Zostałeś sprawdzony podczas gry na sw.czysty gracz sie nie cofa i nie ma anty knockback
Ja jestem czystym graczem nie mam anty knocback mialem okropne lagi i niezabardzo moglem sie poruszac
Cóż, dla mnie to słabe wytłumaczenie,
Mad Cie obserwowała ja byłam na sw razem z tb.
Główka latała Ci wszędzie chociaż stałam kilka kratek przrf tobą. Do tego cofało Cię, kiedy spadłes również Cię cofnelo. Doliczamy do tego antyknocka bo jak Cię bilam nie ruszales się, ani o jeden cm.
Dla mnie bez ub
Cofalo mnie wszedzie i nie moglem tez bic To ze mi nie wierzycie to chyba nie powod na zabranie 2 szansy anty knocback nie mam i niczege takiego
Główka latala mi prawdopodobnie dla tego ze próbowalem uciekac ale mnie cofalo.
Z mojej perspektywy to wygladalo jakbys probowal latac bo caly czas probujac skoczyc cos cie trzymalo w miejscu, chodziles natomiast normalnie. Po chwili sie zatrzymales w miejscu jakbys cos wylaczyc probowal i kontynuowales gre juz bez zadnych problemow z chodzeniem. Dziwne...
Z mojej perspektywy to wyglodalo tak ze próbowalem biec skaczac ale mnie cofalo to próbowalem chodzic na shifcie i dzialalo ale
Wikta we mnie strzelala i moje chodzenie bylo bezskuteczne wiec próbowalem dalej biec ze skakaniem.
zatrzymalem sie bo... w sumie to nwm caly czas próbowalem biec
Moje zdanie może mało znaczy, ale również brałem udział w tej arenie /sw no i niestety nie mogłem cie odrzucić na chociażby jedną kratkę w tył kwasny
Wikta tez nie mogla ani ja jej
Właśnie powiedziałeś, że ja Ciebie nie mogłam odrzucić. Prawda, ale za to przecież ty mnie zrzuciłeś.
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.