Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasz początek z MC
Oj ja gram już od Alpha 1.1.0 około tydzień może dwa przed wejściem aktualizacji z kompasem pamiętam te początki serwery z działkami na których mało kto umiał się posłużyć komendami Po kilku dniach gry udało mi się zostać adminem na jednym z takich serwerów tam nauczyłem się podstaw komend chodź wiele nie pamiętam smutny3 A o grze dowiedziałem się tak ogólnie z neta gdzieś natrafiłem i zostałem na długi czas
Odpowiedz
Ja gram od kiedy był jeszcze świat jednorazowy na internecie na jakieś stronie i grałam z bratem, potem powstał taki co się ściąga i potem premium
Odpowiedz
ja gram od wersji 1.5.2, grę powiedział mi kolega z podstawówki i od razu mi się spodobała zeby
Odpowiedz
Gram od 1.3.2
Na początku brat mi pokazał to grę (kiedy grał już nie gra) Pokazał oczywiście tez Sintii ale ona mówiła że to są jakieś cytuje : ,,dupne klocki'' ale jak ją uczyłam budować to się jednak ona myliła. Tadam ! xD
Odpowiedz
To tak. Gram od wersji 1.7.2 ( Tak wiem że to jest jedna z nowszych jezyk)
Na początku widziałem tą grę i ReZiego i Blowa zeby Potem u kolegi grałem w mc, a potem on mi pomógł i mi go zainstalował. Na początku mnie wkurzało to że nie mogłem żadnych surowców znaleźć :_: No ale teraz jestem już dobry w mc i na SB się dobrze gra jezyk
Odpowiedz
Uwaga, odkopuję temat zeby

Moja przygoda z MC zaczęła się od tego, że w gimnazjum widziałem jak ktoś tam sobie pogrywał, jakiś czas później stwierdziłem, że zobaczę co to jest i o co w tym chodzi zeby Odpaliłem sobie demo i z tego co pamiętam to tylko błądziłem po świecie nie wiedząc o możliwości craftingu, więc odpuściłem po kilkunastu minutach. Jakiś czas później zauważyłem że są wersje mobilne MC (podróbki), jedną z nich był SurvivalCraft, głównie bawiłem się tam TNT zeby Potem wyszło tak, że wraz z ekipą z SA:MP przenieśliśmy się na MC, była wtedy wersja 1.2.5 jak dobrze pamiętam. Na początku bardzo się dziwiłem, dlaczego mam okienko craftingu 2x2 a na wikipedii jest 3x3 xD
Odpowiedz
To moze i ja powiem jak bylo u mnie zeby wiec raz wrocilam ze szkoly... a brat gral w jakas gre no i mnie zaciekawila, wtedy bardzo lubilam patrzec jak brat gra w rozne gry no to patrzylam jak gra, no i w koncu przyszedl i czas na mnie, brat stworzyl mi swiat, siedzial przy mnie i mowil jak robic jaki przedmiot i mi wszystko pokazywal. Z czasem zaczelam coraz wiecej zalapywac... az komputer zaczal sie psuc, no to do naprawy, i znow naprawa... i znow... no i w koncu po dluuugim czasie, bo bylo to jakos w lipcu tamtego roku zaczelam prosic brata aby pobral minecrafta, no to probowal... ale nic, nie dzialal, no to juz dalam spokoj... az pewnego dnia jak wrocilam od kolezanki wchodze i patrze jak brat pobiera minecrafta a po niedlugim czasie gra zeby niestety cos przeskrobalam ( listopad) i mialam szlaban na komputer to tylko patrzylam jam brat gra na anotherze... i tak oto dzieki mojemu bratu jestem tu az do dzis usmiech sorry za bledy no ale... z telefonu pisze a slownika nie mam... xD
Odpowiedz
Hmmm w minecraft zaczęłam grać właściwie na samym początku jego istnienia. Nie znałam bowiem żadnych serwerow więc zaczęłam rozgrywkę w trybie jednoosobowym lecz szybko znudziło mi się to a więc porzuciłam grę na jakis rok... kilku moich znajomych zaczęło grać w minecraft na pewnym serwerze dokładniej na trybie Freebuild ja również się w to wkręciłam itak oto grałam przez około 3 lata na jedym serwerze oczywiście w między czasie odwiedzałam inne tryby głównie minigames później znalazłam jeszcze inny Freebuild gdzie poznałam Karmelkową (wcześniej Kara_15) i tak oto moja przyjaciółka pokazała mi Another :3
[Obrazek: 2na35nd.png]
Odpowiedz
Mój początek gry w MC zaczął się w roku ok. 2011, gdy grałem na wersji beta bądź wyższej. Z tego co pamiętam była to beta 1.8/9. Tak naprawdę, to nie pokazano mi tej gry. Do mojego brata, przyjechał kolega, który miał launcher Minecraft na pendrive. Kolega zainstalował go na komputerze, później uczył grać w Minecraft mojego brata... Mi jak zwykle pozwolono się jedynie przyglądać bo "jeszcze coś zepsujesz". Przyglądałem się tak ze dwie godziny. Brat miał swój świat itd. Kiedy on odszedł od komputera, brat pozwolił mi stworzyć swój świat. Był on na Creativie, gdzie budowaliśmy swoje domki itd, normalna rozgrywka, tyle że na gm 1. Kiedy komputer się popsuł, gry nie było. Po komunii kupiłem własnego laptopa, którego dzisiaj ma mój brat. Na laptopie długo męczyłem tatę, żeby naprawił mi MC, ponieważ nie mogłem grać... Za słaba karta graficzna itd. Tata naprawił, działało. Historia jeszcze się nie skończyła, a gram do dziś jak widać zeby
[Obrazek: InieQ.png]
Odpowiedz
Pierwszy raz - to chyba około 5 lat temu. Najprawdopodobniej córka usłyszała w szkole, że dzieci grają w minecrafta. Bardzo chciała zagrać ze mną wspólnie. Nie mogłam sobie poradzić z odpaleniem gry w domowej sieci. W internecie przeczytałam, że jest takie coś jak serwery. Pierwszym najprawdopodobniej był jakiś PVP, w którym w pierwszym dniu gracze zniszczyli nam nasze z trudem wykonane budowle. Potem jakimś cudem natrafiłam na skyblocka, w którym byłyśmy razem na wyspie i nikt nam nie przeszkadzał. Nie miałam pojęcia o craftowaniu większości rzeczy oraz sposobie zdobywania kasy na serwerze, wspomagałam się sklepem i grałam jak rasowy noob, co mi zresztą trochę zostało do dzisiaj.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.