Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie (chatMod0
Hejo!
Jestem Happy ale mówią mi Happy. Bardzo mi zalezy na randze chatMod ,ponieważ AnotherWorld to najlepszy skyblock w Polsce i bycie moderatorem na takim serwie to cud!
Dobra bez przecągania i pierdół:
Gram od 17 kwiecień 2017r.
Kilka słow o mnie: Mam na imie Paweł mam 13lat moje pasje to MC historia i sport
Czas przeznaczony na prace chatModa: piątki soboty niedziele 2-3godz pn-pt zalezy od nauki
Dlaczego ja?: Mam ogromne checi i lubie pomagac i obiecuje ze sie postaram

Bardzo bym sie ucieszyl gdybym dostał chatModa
Z poważaniem Paffeu

Drogi Poldku mam 2 ostrzezenia mam nadzieje ze przymkniesz na to oko i dasz mi drugą szanse usmiech Naprawde jestem mily człowieczek i spokojny
1. Nie dostosowales sie do wzoru - potraktuj to podanie powazniej, hashtagi w podaniu?
2. Nie widze bys pomagal graczom na czacie
3. Na ts widzialam cie dawno temu
4. Prawie cie nie znamy, w sumie kojarze cie bo miales z Iniem wyspe, tyle

Na nie.
4. Zainstalowany TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon. - Tak jak Mad napisała, bardzo dawno byłeś na ts. Ostatnio nie widziałam.
5. Posiadanie wysokiej kultury osobistej oraz powyżej przeciętna znajomość pisowni, w tym ortografii. - Przy znajomości pisowni oraz kultury osobistej byś wiedział że podania należy pisać z powagą (Tak jak już też Mad nadmieniła).
8. Aktywny kontakt z administracją na Serwerze oraz TeamSpeak3. (Musimy Cię poznać, jeśli mamy z Tobą pracować) - Praktycznie Cie nie znamy, jak mamy z Tobą współpracować jak praktycznie Cie nie znamy?

Jestem na Nie.
[Obrazek: 900918_orig.gif]
Nie widziałem Cie na serwerze.
Co daje do myślenia ze albo nie grales albo jestes skrytym graczem.
Jesten na nie.Popraw aktywności i wpadnij do nas na ts3 i zobaczymy.
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.