Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie moja kultura?
Dokładnie tak zeby
Serwer jak i forum odwiedzam z przerwami już od wielu wielu miesięcy (pierwszy raz zawitałem tu pod koniec 2015 roku), więc chyba najwyższa pora na to aby coś o sobie opowiedzieć.
Zaczynając od początku - na imię mam Paweł, lat uzbierało mi się 21 a moja okolica to podkarpacie. Charakter? Jestem raczej spokojnym i opanowanym ludkiem, ciężko mnie sprowokować czy wyprowadzić z równowagi. Czasem też dla rozrywki lubię pośmieszkować. Jeśli chodzi o hobby, zainteresowania lub inne tego typu rzeczy - od kilku lat interesuję się grafiką, a do tego w późniejszym czasie dołączyło tworzenie stron bądź aplikacji internetowych a także programowanie, lubię mieszać te wszystkie rzeczy. Ponadto swego czasu byłem mocno zainteresowany tematyką GSM. Odrywając się od strefy wirtualnej powiem jeszcze że lubię jeździć na rowerze, tak po prostu - sprawia mi to przyjemność. Jeśli chodzi o muzykę to nie zwracam większej uwagi na gatunek, jeśli wpada w ucho to po prostu słucham. Uprzedzając pytanie o zwierzaka jezyk posiadam kota, lecz nie ma  on jakiegoś specjalnego imienia (jak zresztą wszystkie poprzednie koty), mogę jeszcze dodać że jest cały czarny. To chyba wszystko z ciekawszych rzeczy...
Odpowiedz
Siema
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Odpowiedz
Ohayo Morfuś! Ciekawe kto by spytał o zwierzaka :D
[Obrazek: 900918_orig.gif]
Odpowiedz
Witam, witam szanownego pana.
Odpowiedz
Hejkoo
Odpowiedz
Hełoo ;D
[Obrazek: InieQ.png]
Odpowiedz
cześć
[Obrazek: 76561197969016953.png]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.