Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ChatMod] Podanie
Nick : Iiinio
Staż na Serwerze : gram na owym serwerze od około 26 lutego ;D
Kilka słów o sobie : Witam, jestem Bartek, mówią mi iniek. Tak wiem, byłem w moderacji, czego mi bardzo brakuje. Uwielbiam pomagać graczom, i jako zwykły gracz, także staram się określić co gdzie jest, jakiej informacji gdzie szukać. Na pytania odpowiadam prawie zawsze, przez co wg. mnie pomagam trochę zacnej Moderacji serwera.
Dziennie na pracę Moderatora możesz przeznaczyć : około 4-8h
Dlaczego Ty? : Ponieważ wiem dużo o serwerze, o zwyczajach, regulaminie, komendy mam wyuczone na pamięć, nawet na Moderatora. Chciałbym móc jeszcze bardziej pomagać graczom, tak, jak mogę. W moderacji, zwanej przeze mnie Zacną grupą, w której zawsze czułem się, tak jakby... inaczej? Że potrafię pomóc, wiadomo o co mi chodzi, ale jak zwykle nie potrafię się wysłowić
Mam nadzieje że mimo tego, że pewnie ktoś mnie nie chce w Administracji, uda mi się dostać do Zacnej grupy pod nadzorem Pana Poldka, którego serdecznie przepraszam za moje niedostosowane i niepoważne zachowanie.
~ Iniek
[Obrazek: InieQ.png]
Po straceniu rangi zmieniłeś się, stałeś się chamski na chacie i nawet wyłapałeś bana, według mnie to przez osoby, z którymi się zadajesz. Jak wróci stary Iniek to wtedy będę na tak. Na razie jestem na Nie
Wikta ma sporo racji.
Dostałeś szansę na moda i z tej rangi spadałeś na niższą i niższą. Zacząłeś bardzo zwracać na siebie uwagę nie dobrym zachowaniem czy uczynkami lecz rzeczami za które nie jedna osoba by się wstydziła. Jak jest coś poważnego to się wygłupiasz, co sprawiło chyba nam więcej problemów niż Tobie.
Jak już Wikta wspomniała, zmieniłeś się. A tego "nowego" Iiinia nie chcę mieć za współ-moda.

Na teraz, jestem na Nie.
[Obrazek: 900918_orig.gif]
Zgadzam sie z tym co wyzej napisali. Staraj sie znow zmienic na lepsze a zmieniimy nasza decyzja (przynajmniej moja zeby) sie zmieni. Narazie na nie.
No to jedziemy....
Odkąd masz nowych kolegów stałeś się chamski wobec administracji. Sam byłeś bardzo słabym modem a teraz udajesz kozaka co wie wszytko i poucza administracje.
NA ts3 dalej pierniczysz głupoty aż żal słuchać.
Na nie
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.