Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[podanie]KidMod
Nick : TheZiom
Wiek : 14 lat - jestem osobą ogarnięta, czasem można zrobić jakiś wyjątek jezyk
Staż na Serwerze : Grałem na serwerze długo wcześniej, jakiś rok temu - lecz nie pamiętam pod jakim nickiem.
Kilka słów o sobie :  Mam na imię Dominik, pochodzę jak i mieszkam w Legnicy, interesuje się Informatyka, programowaniem czy samymi grami, jestem osobą z dużym
poczuciem humoru, staram się być osobą sprawiedliwą, myślę ze jestem odpowiedzialny jak na te stanowisko
Dziennie na pracę Moderatora możesz przeznaczyć : Kilka godzin dziennie
Dlaczego Ty? : Mam dużo innowacyjnych pomysłów przez które serwer mógłby się dobrze rozwijać, chciałbym wprowadzić więcej eventów dla graczy - oraz oprowadzanie nowych graczy po serwerze, mogę powiedzieć ze jestem osobą z doświadczeniem gdyż otwierałem kilka mniejszych serwerów, jeden z tego co pamiętam liczył sobie około 60 graczy - jak na tamte czasy był to dobry wynik, mimo tego że nie spełniam podstawowych wymagań - nadałbym się do tego stanowiska idealnie - jestem osobą pomysłową co pisałem akapit temu, posiadam dosyć dużą wiedzę na prowadzenie serwera - tym bardziej w Minecrafcie, mogę również powiedzieć ze jestem osobą godną zaufania - ale jeszcze tutaj tego nie osiągnąłem
Czekam na rozpatrzenie podania - pozdrawiam.
"1. Wiek - minimum 15 lat . Nie dotyczy ChatModa" - wiek niespełniony, podanie jest na KidModa
"2. Minimum 3 tygodnie gry na Serwerze" - pod jakim nickiem grałeś? Nie kojarzę Cię do końca, a już napewno nie z tego, że pomagasz graczom
"4. Zainstalowany TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon." - Na TeamSpeaku też cię nie widziałam
"8. Aktywny kontakt z administracją na Serwerze oraz TeamSpeak3. (Musimy Cię poznać, jeśli mamy z Tobą pracować)" - Jak już wspominałam, nie widziałam Cię, nie rozmawiałam.
Odpowiedź chyba jasna, na nie
Zuza napisała wszystko więc jestem na nie
Krótko i na temat odrzucam
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.