Zmiany w dążeniu do ideału SkyBlock

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na KitMod'a TeamSpeak3 -Reiji
Nick : Reiji
Staż na Serwerze :Staż na serwerze TeamSpeak 3 wynosi jeden tydzień (Wiem, że w wymaganiach jest inaczej, ale jaki by był świat bez próbowania czegoś..).
Kilka słów o sobie : Jestem osobą, która jest dziwna lecz pomocna i wesoła. Ludzie mnie postrzegają jako dziwaka, który ma dziwne swoje upodobania. Staram się pomóc każdemu graczu, który potrzebuję pomocy. Kontakt oraz współpraca ze mną jest dość łatwa, więc nie robię dużych problemów. Praca na takim komunikatorze sprawia mi przyjemność. Staram się też nie popełniać błędów ortograficznych - jeżeli takowe będą w podaniu to bardzo przepraszam.
Dziennie na pracę Moderatora możesz przeznaczyć : I tu jest to ale.. Zależy jak dzień mi rozporządzi plan. Dziś siedzę już 7 godz. 25 min. 53 s, więc zależy to po prostu od dnia. Ale od 3 do 4 godzin jestem w stanie poświęcić.
Dlaczego Ty? : Ponieważ jak pisałem.. Jestem osobą, która bardzo lubi pomagać. Moja praca, którą wkładam w coś się praktycznie nie marnuję. Odciążył bym aktualną Administrację TeamSpeak'a robotą, co by się wiązało z tym, że by mieli więcej czasu dla siebie i dla znajomych. Tym bardziej staram się piąć ku górze na tym serwerze, ponieważ spodobał mi się i oprócz KitMod'a na TeamSpeak'u będę walczył o KitMod'a na serwerze Minecraft. Co do znajomości regulaminu jak i taryfikatora.. Nie będę leciał w kulki. Nie umiem na pamięć powiedzieć w którym punkcie jest coś co mnie ktoś pyta.
Pozdrawia tajemniczy Reiji..
Widzisz ty widzisz to jako próbę ja jako brak szacunku skoro wiesz że nie spełnisz wymagań a zawracasz pupę pisząc podanie.
Odrzucam
[Obrazek: e0vhljliw6yw.png]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.