Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
unban
nick: adamos99
Powód bana:"Świadoma kradzież przedmiotu"
Data i godzina bana: 2017-07-04
Twoje wytłumaczenie: kradzież oraz podnoszenie itemów nie były obięte w regulaminie, a tak wogóle to nie byla żadna "kradzież" bo oddałem "skradziony" item
Drogi graczu oszustwa wobec graczy jest w regulaminie.
Ale jeżeli sądzisz że jak komuś wyleci kilof a Ty nie musisz mu oddać to mi Ciebie żal.
Ciekaw jak byś tak był w sklepie przy kasie , ktoś kupuje buty już zapłacił ale mu spadły na ziemie. To ty możesz podnieść i powiedzieć że są Twoje i nie musisz mu oddać ?
Może tak włącz logiczne myślenie ?
[Obrazek: e0vhljliw6yw.png]
moze tak wlacz logiczne myslenie i pomysl o tym tak ze to jest tylko gra i 2 taki itemek mozesz sobie zalatwic gosciu ty porownujesz prawdziwe zycie do gry gdzie w grze jak umrzesz mozesz sie odrodzic a ze typek nie uwazal jak naprawial item to juz nie moja wina a pozatym jak mozna komus cos ukrasc skoro sie to oddalo bez kappy nie ogarniam twojej logiki i mam rozumiec jesli podniose po kims coobla to moze mnie oskarzyc o kradziez? no niezle
Drogi Graczy gdyż ja ciebie prosiłem byś oddał moją siekierę ponieważ kowadło pękło to ty odpowiedziałeś twój kłopot , kiedy poprosiłem Moda żeby cię poprosił o siekierę ty to samo więc zwróciłem się do Poldka i dopiero zareagowałeś.

Gdyż jestem normalnym graczem moje zdanie może być pominięte ale Ten BAN dotyczy w jakimś sensie mnie bo ty zaczełeś a mógłbyś mi poprostu oddać moją zgubę!
W regulaminie nic nie ma o "oddawaniu zguby" to to kradziez nie byla
W regulaminie nie bylo slowa o kradziezy itemkow. A jedyne vo tam bylo napisane to ze adminiatracja nie odpowiada za stracone przedmioty. GRATULUJE ŁAMIECIE SWOJE WLASNE ZASADY byle tak dalej a napewno daleko zabrniecie.
(04-07-2017, 21:15)Poldek napisał(a): Drogi graczu oszustwa wobec graczy jest w regulaminie.
Ale jeżeli sądzisz że jak komuś wyleci kilof a Ty nie musisz mu oddać to mi Ciebie żal.
Ciekaw jak byś tak był w sklepie przy kasie , ktoś kupuje buty już zapłacił ale mu spadły na ziemie. To ty możesz podnieść i powiedzieć że są Twoje i nie musisz mu oddać ?
Może tak włącz logiczne myślenie ?

Gościu powiedziec mi ktory punkt z regulaminu łamie http://another-world.pl/showthread.php?tid=4 bo ja tu nic nie widze o podnoszeniu itemu a co to twoich modow to chyba tez sie z regulaminem nie zapoznali bo jeden z nich przyszedl do mnie i nie powiedzial ktry punkt z regulaminu lamie oczko
Oszustwa wobec graczy. To chyba dość szeroko pojęte zdanie. Nie będę wypisywał każdego najmniejszego zdarzenia z życia byś zrozumiał co można a co nie.
Widzę że nie rozumiesz co Ci tłumaczyłem. Nie wyrażasz żadnej skruchy i dalej twierdzisz że zrobiłeś dobrze.
W takim razie bez ub.
[Obrazek: e0vhljliw6yw.png]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.