Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[KidModerator] Podanie by szymon1111
Nick:
Mój nick z gry to szymon1112.

Staż na serverze:
Na serwerze gram około 5 tygodni. Teraz mam nowe konto.

Kilka słów o sobie:
Mam na imię Szymon i mam aktualnie 14 lat jak na swój wiek jestem poukładany. Mieszkam w województwie Zachodniopomorskim w miejscowości Kołobrzeg. Interesuję się informatyką, grami komputerowymi na które poświęcam bardzo dużo czasu jest to CS GO i MTA oraz pieczeniem ciast. W przyszłość chciałbym zostać piekarzem. Na tą edycje zostałem zaproszony przez live WujkaEddy'ego. Mam z nim kontakt przez frakcję SAFD usmiech. Chyba jak każdy spotykam się ze znajomymi na podwórku, ale najczęściej na polnych drogach, mamy swoje maszyny oni maja cross'y, a ja mam swojego quada który robi robotę i jest nim bashan 200. Oprócz tych rzeczy które wymieniałem to też uczę się tworzyć skrypty na serwery RPG. Najlepiej tworzy mi się skrypty w pliku Notepad++. Jeszcze trzeba chodzić do szkoły w której nie mam satysfakcjonujących ocen, ale mam zamiar się poprawić i się uczyć, ponieważ w III klasie gimnazjum mogę sobie nie poradzić smutny2. Moimi ulubionymi przedmiotami szkolnymi jest WF oraz język polski. Jestem osobą puszystą, która bardzo lubi piłkę nożna, ręczną i siatkową.

Dziennie na pracę moderatora możesz przeznaczyć:
Myślę że 2 godziny spokojnie usmiech

Dlaczego Ty?:
Posiadam doświadczenie z bardzo bogatą przyszłością i mogę zapewnić jedno; na pewno sprawdzę się na tym stanowisku, jestem także opanowany i nie daję się tak łatwo i bez powodu sprowokować. Kolejnym argumentem jest to, że jestem obiektywną osobą. Zawsze staram się załagodzić i rozwiązać konflikt sprawiedliwie, oraz bez uszczerbku na honorze danej grupy. Warto dodać też to, że jestem zdecydowany jeżeli chodzi o przestrzeganie regulaminów, oraz prawa. Następnym argumentem, który przemawiał by za tym, aby mnie przyjąć jest organizacja pracy. Mówię o organizacji pracy, ponieważ ona w dużej mierze wpływa na wykonywane obowiązki, czy zostaną one wykonane poprawnie i w dużym stopniu. usmiech

Pozdrawiam szymon1112 stop
1. Wiek - minimum 15 lat . Nie dotyczy ChatModa - Nie spełniasz wymagań, masz 13lat. A to podanie na Kidmoda.
2. Minimum 3 tygodnie gry na Serwerze. - Jaki miałeś nick poprzednio?
4. Zainstalowany TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon. - Nie widziałam Cię ani razu na tsie.
7. Przebywanie przynajmniej 2h dziennie na Serwerze. - Jeszcze dziś nie miałeś wyspy, obecnie znajdujesz się na wyspie która została utworzona mniej niż godzinę temu od napisania tego postu.
8. Aktywny kontakt z administracją na Serwerze oraz TeamSpeak3. (Musimy Cię poznać, jeśli mamy z Tobą pracować) - Nie znam Cię. I mimo rozbudowanego podania wciąż Cię nie znamy i nie wiemy kim jesteś.

Nie spełniasz wymagań, a co za tym idzie, nie czytasz ze zrozumieniem. Po spytaniu czy jest rekru na serwerze napisałeś bardzo szybko podanie. Jakbyś był z nami te 5 tygodni to raczej byś znał zasady jakie tu panują. A Jeśli jesteś Tu od WujkaEddiego to tym bardziej nie ma Cie tutaj 5tygodni, ponieważ Eddy jest tu może góra tydzień. Także nawet kłamstwo w podaniu.

Podsumowując jeśli nie jest to jasne. Jestem na NIE.
[Obrazek: 900918_orig.gif]
Rozpisac to sie rozpisales ale tak jak Lara napisala wyzej nie spelniasz wielu wymagan i ledwo co cie znamy (prawie wcale tak naprawde) - jestem na NIE.
Zgadzam się z moim przedmówcą.
Jestem na NIE.
[Obrazek: Maczaczo.png]
Tak jak powiedzieli poprzednicy, nie spełniasz wielu wymagań, niestety. Na TS'ie nie widziałem cię ani razu... Nie wiem w takim razie, jak mamy się porozumieć?
Na serwerze widziałem Cię dzisiaj po raz pierwszy, a jaki nick miałeś poprzednio?
Wiem że powtórzyłem to, co napisała moja poprzedniczka, lecz musiałem, taki mam już charakter.
Jestem oczywiście na... NIE
[Obrazek: InieQ.png]
Lara wszystko napisała, dziękuję, na Nie
Nie znam typa odrzucam
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.