Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam tu przyszły mąż Lyaare
usmiech no więc witam wszystkich rozpocznę od przedstawienia się, zatem ma na imię Dominik i wraz z swoim komapnem @Reiji oraz cejotem @Gaberkiem przyszliśmy denerwować kolejną społeczność, w której chcemy zdobyć zaufanie i jako taką popularność <3 to znaczy iż chcielibyśmy być spostrzegani jako raczej ta dobra strona użytkowników zeby dodatkowo jeśli chodzi o mnie mogę powiedzieć iż przez pewien czas miałem ogromną przerwę od minecraft'a ponieważ ostatnie kilka lat przesiedziałem na grze zwanej "mta" aczkolwiek ponieważ swoją cierpliwość wyczerpałem i zostałem w tamtejszej społeczności mówiąc grzecznie wiele razy oszukany usmiech byłem zbyt dobry a w zamian nic nie chciałem.

Podczas gdy mój kontakt z społecznością różnych platform wzrasta po przez doświadczenia przy komunikowaniu się z użytkownikami daje wiele do myślenia... będąc administratorem na wielu projektach nauczyłem się naprawdę wiele, teraz gdy w zaledwie jednym dniu wszystko przepadło nie co zmieniłem swój pogląd na graczy i wiem, że na zaufanie trzeba sobie zasłużyć...

...no nic... przy nudziłem troszkę w temacie, dlatego też jedynie dodam iż aktualnie uczęszczam do Liceum o profilu mundurowym Policji mając w chwili obecnej 18 lat zeby

Witam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam na streamy zeby
[Obrazek: DfmMjXw.jpg]
Odpowiedz
Emm, także no... Ohayo Ci... Rysuneczek fajny, podejrzewam że właśnie Reijiego. Akurat sie załapał na to że obecnie mam krótkie włosy także tyle w temacie rysunku. A co do bycia em... moim mężem to ja się zastanowię... .__.
[Obrazek: 900918_orig.gif]
Odpowiedz
@up dokładnie tak zeby to jego własność, chłopak ma talent, co? zeby ja wciąż czekam na podjęcie owej decyzji manga_usmiech
Odpowiedz
Ciebie witam, chłopak ma talent *-*, a jeżeli chodzi o ślub to jestem za :33
Odpowiedz
@up Dzięki za wsparcie! zeby
Odpowiedz
Rysunek mój, ale jego pomysł.. Niechaj te dwie duszę się wreszcie połączą..
Odpowiedz
Ślub? jestem za ;""D Rysuneczek piękny zeby
[Obrazek: InieQ.png]
Odpowiedz
Od kiedy to wszyscy są za ślubem a mnie zabardzo nikt o zdanie nie pyta? XD
[Obrazek: 900918_orig.gif]
Odpowiedz
Jak tam zdrowie @Laara? :3 Chłopak się stara, robi wszystko a ty nie chcesz przyjąć go? :c
W sumie to ja bardziej się starałem, ale ciii.. :3
Odpowiedz
Siemka 
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.