Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o odbanowanie
Witam
Nick : Dohardo
Powód bana : cheaty
Nick osoby banującej :Wikta
Data i godzina bana : 2017-07-01 godziny nie pamiętam
Screen shot (zdjęcie) z ekranu gdzie widnieje powód bana oraz jego czas : permamentny
Twoje wytłumaczenie : Zostałem zbanowany bezpodstawnie , bez jakiego kolwiek sprawdzenia mnie..
Sytuacja wygląda tak: gracze zgłosili Cię, że masz cheaty, obserwowałam Cię na v. W pewnym momencie spadłeś z eventu i podleciałeś do góry, ale nad tobą był lod. Kiedy się zorientowales to szybko zleciales na dół. Po konsultacji z
Laara nadałam bana. Do tego pisałam z twoim kolegą i mu wyjasnialam sytuację abyś napisal prośbę o ub, bo mogłam popełnić błąd, napisał mi, że mnie zwyzywałeś. Mogłeś wbić na ts bo twój kolega prosił o ip, ale tego nie zrobiles i "wkurzyl się i Cie zaczął wyzywac"
To prawda, Wika spytała się co robić gdy zobaczyła że jesteś "pod lodem" gdzie nie było możliwości że możesz stać bo pod lodem jest tylko przepaść. Także jak Cię widziała i powiedziała co widzi to stwierdziłam że ma rację i powinien być nadany ban za cheaty. W tym przypadku za latanie i próbę oszustwa na evencie.
[Obrazek: 900918_orig.gif]
Jeszcze dopowiem, że całą sytuację widział gracz patrykpeja1234, bo on Cię zrzucił i stał centralnie przed tobą i pytał się mnie czy to widziałam, więc wątpie aby to się przywidzialo
podczas eventu zgłaszałem patryka peje ze ma anty knocka oraz fly.. wczesniej go zepchnalem ale se podleciał do gory i zaczol mnie bic , ps nie wyzywalem cie..
a pozatym sprawdzić nie potraficie gracza czy cokolwiek ma?
bo to jakiś żart , już pare razy tak miałem ze dostałem laga i chwile pod jakąś powierzchnią lałemusmiech
Sytuacja nie jasna do końca. Dlatego dostaniesz ub. Jak coś masz prędzej czy później wpadniesz.
Ps. I zmień nastawienie do administracji bo aktualne mi się nie podoba.
[Obrazek: e0vhljliw6yw.png]
Ub zostało nadane.
Myślę że można zamknąć.
[Obrazek: 900918_orig.gif]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.