Konkurs " z tęsknoty za latem" odwiedź dział konkursy

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[KidModerator] Podanie
Nick: Lyaare

Staż na serverze: Około pół roku na pierwszej edycji, na obecnej dokładnie miesiąc i 2 dni w chwili pisania wątku. 

Kilka słów o sobie: Cóż, za dużo się nie zmieniło od ostatniego razu. Wciąż jestem cierpliwa, wciąż mam nawyk wtrącania swoich trzech groszy. Dodatkowo altruizm werżnął mi się w krew i... no cóż... tego za bardzo się wytłumaczyć nie da to trzeba zobaczyć w praktyce co to znaczy. Myślę że kontakty z ludźmi łatwo nawiązuję, nie mam problemów z typowymi "łobuziakami". Większość jest w sumie napisana w powitaniu które jakiś czas temu powstało oraz poprzednim podaniu na moda. 

Dziennie na pracę moderatora możesz przeznaczyć: Myślę że w tych 2h się spokojnie zmieszczę, może nawet podwójnie lub potrójnie.

Dlaczego Ty?: Na pierwszej edycji byłam moderatorem przez około pół roku, jeśli się nie mylę. I chciałabym jeszcze raz spróbować swoich sił. Uwielbiam integrację z graczami także z przyjemnością bym podjęła się tej fuchy. Komendy serverowe jak i Moderatorskie myślę że mam ogarnięte. 

Pozdrawiam serdecznie ^ ^
[Obrazek: 900918_orig.gif]
Budzisz we mnie nie małe kontrowersje.. niestety muszę odpowiedzieć jednoznacznie.. niech będzie.. na tak
[Obrazek: 2na35nd.png]
Szczerze, do końca Cię nie znam, na początku miałyśmy w pewnym sensie zgrzyt, jednak co do wykazywania chęci pomocy graczom (czasem nadgorliwej) nie można powiedzieć, że jej nie ma. Co do komend, czy opanowane, czy nie myślę, że to się okaże. Ogólnie chyba nie mam nic więcej do dodania. Podsumowując, raczej nie inaczej, jak na tak.
[Obrazek: 5juts7.png]
Podanie przyjęte .
Z uwagi ze byłaś modem omijamy okres kidmoda.
Z komend przepyta Cie moja prawa ręka i ona podejmie odpowiednią decyzję.
Zgłoś sie do Wilczka i dogadajcie termin dokończenia rekrutacji.
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.