Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uaktualnienie
Witam!  ostr
Dawno mnie tu nie było, więc napiszę coś o sobie jeszcze raz usmiech 
Imię: Zuzia, na serwerze Zuzanka360 *naprawdę nie wiem dlaczego taka nazwa więc mówcie po prostu Zuza*
Miasto lub województwo: To się nie zmieniło od ostatniego razu - małe miasteczko w województwie mazowieckim, czyli Siedlce 
Kilka zdań o sobie: Sporty, które lubię również się nie zmieniły, nadal jest to siatkówka i pływanie.  Nie lubię natomiast biegać. Ulubiony przedmiot? Chyba matematyka. Na serwerze chyba nie jestem znienawidzoną osobą, lecz w życiu mam małe grono osób, które mnie lubią.
Odpowiedz
Zuzu! Tęskniłam za Tobą. I mimo że zmusiłam Cię do wejścia na tsa na którym siedzę i słyszysz że Ci odpisuję. To wciąż tęsknię <3
Anyway, cóż, sama nie wróciłam do końca i też zrobię aktualnienie lecz w starym poście, chociaż jak teraz sprawdziłam to nigdy się nie przywitałam... chyba... nie wiem... to zrobię też nowy bo jedyny wpis jaki widzę to me stare podanie na kidmoda ;__;. Ehh, starość nie radość, a może po prostu Polduś mi usunął? Hmm? Polduś?
Tak czy siak, chodź się uściskaj Zuzu usmiech
[Obrazek: 900918_orig.gif]
Odpowiedz
(20-03-2017, 17:18)Laara napisał(a): Zuzu! Tęskniłam za Tobą. I mimo że zmusiłam Cię do wejścia na tsa na którym siedzę i słyszysz że Ci odpisuję. To wciąż tęsknię <3
Anyway, cóż, sama nie wróciłam do końca i też zrobię aktualnienie lecz w starym poście, chociaż jak teraz sprawdziłam to nigdy się nie przywitałam... chyba... nie wiem... to zrobię też nowy bo jedyny wpis jaki widzę to me stare podanie na kidmoda ;__;. Ehh, starość nie radość, a może po prostu Polduś mi usunął? Hmm? Polduś?
Tak czy siak, chodź się uściskaj Zuzu usmiech

Tuulimyyy :'D
Odpowiedz
Oooo so sweet :3
Witaj Zuzia :3
(Laryska --> http://another-world.pl/showthread.php?tid=410 <--- ja znalazłam Twoje przywitanie! zeby)
[Obrazek: 2na35nd.png]
Odpowiedz
Cześć Zuza
Odpowiedz
siemka
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Odpowiedz
Cześć
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.