Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Przyjęta][KidModerator] Podanie, druga Szansa?
Nick : Jessi120

Wiek :  Póki co mam 14 lat, w grudniu tego roku skończę 15.

Staż na Serwerze : Będą to już prawie cztery miesiące. Gram na serwerze od bodajże 28.05.2016 roku.

Kilka słów o sobie : Znacie mnie już na pewno lecz nie zaszkodzi napisać tego znów mimo iż nie lubię pisać o sobie. Jestem osobą szczerą, uczciwą i przyjazną. Mam na imię Jessika, jak wyżej wspomniałam w tym roku skończę piętnaście lat, jestem uczennicą klasy trzeciej gimnazjum, moje ulubione przedmioty w szkole to Matematyka i Język Polski. Uwielbiam pisać opowiadania, historie i różne tego typu rzeczy oraz budować w minecrafcie. Interesuję się sztuką, fotografią, jazdą konną, muzyką i oczywiście grami. W zasadzie nie popełniam błędów ortograficznych,a w momencie gdy zdarzy mi się taki błąd popełnić bardzo szybko się poprawiam, jestem tylko człowiekiem a rzeczą ludzką jest popełniać błędy.

Dziennie na pracę Moderatora możesz przeznaczyć : Zaczął się rok szkolny w związku z tym czas który mogę przeznaczyć na grę i pilnowanie serwera skrócił się , lecz jak sądzę mogę spędzać na serwerze od 3 do nawet 8/9 godzin natomiast w weekendy mogę poświęcić nawet do 12 godzin

Dlaczego Ty? : Na to pytanie nie mam jednoznacznej odpowiedzi ponieważ czemu miałoby mi zostać wybaczone to iż wcześniej odeszłam? Nie wiem, nie mniej jednak może zasługuję na drugą szansę? Może dlatego iż staram się dwa razy bardziej, a może dlatego, że zrozumiałam swój błąd, wiem również, że trudno jest zaufać po raz drugi lecz może zasługuję na wybaczenie? Ale do rzeczy. Dlaczego ja? Doskonale znam taryfikator kar, regulamin i komendy potrzebne mi do wykonywania pracy moderatorki, mam w tym spore doświadczenie. Doskonale dogaduję się z graczami, chętnie udzielam odpowiedzi na zadane pytania i pomagam. Na TeamSpeak'u jestem zawsze gdy mam włączony laptop. Liczę się z konsekwencjami mojego wcześniejszego czynu i tym iż by dostać się na drugi etap, zdać go i przejść okres próbny będę musiała starać się o wiele bardziej niż robiłam to dotychczas, jestem na to gotowa i dam z siebie wszystko by dowieść, że danie mi drugiej szansy nie będzie błędem.
[Obrazek: 2na35nd.png]
Nie bede duzo gadac, bylas ok, odeszlas bo mialas powody, zalujesz a wszyscy wiemy ze bedziesz dobra jako mod, no to na tak :p
Powiem tak.. Może i nie jestem doświadczonym modem, ale wiem że ty byłaś Dobra. Dobrze spełniałaś swoje obowiązki, dobrze też zajmowałaś się graczami. Jestem na tak, mimo tego Co się stało, nie mam ci nic za złe. Więc TAAKK! zeby
Mod z Cb był świetny. A każdy ma prawo popełniać błędy i każdy ma prawo dostać drugą szanse. Jestem na TAK zeby
Jestem człowiekiem bardzo nie ufnym. Dlatego pojęcie drugiej szansy praktycznie nie istnieje.
Marlena jednak wpoiła mi że czasem jednak warto.
Tak więc witamy w drużynie ponownie.
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.