Zmiany w dążeniu do ideału SkyBlock

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa Edycja
Chciał bym jedynie dodać że moje zbudowane parkoury będą zrobione jeśli chodzi o trudność "losowo" w sensie że nie są one że 1 parkour jest łatwy 2 troszkę trudniejszy 3 średni itd. tylko ty sam Poldek wybierzesz numer danego parkoura jaki będzie w sensie trudnościowo tak jak było na tej edycji xd
You do not know what you say?
https://www.youtube.com/watch?v=MXtgapPd6Do przez ten czas zrobilem taki parkour oczko podam potem linka
Parkour poziom - Łatwy chyba każdy by to przeszedł no chyba że ktoś nie umie duble jumpa
Limon ja to nie jestem autorytetem w tej sprawie bo nie mam pojęcia o skakaniu
[Obrazek: e0vhljliw6yw.png]
Oky to w takim razie jak ja skończe swoje parkoury razem z ShoZo to jakoś razem numerycznie uzgodnimy ich kolejność.
Limo ja tez robie hehe
Ok ja już mam prawie wszystko czekam na jedną rzecz i parkoury i można działać. Oczywiście jeszcze mój wolny czas na zmiany.

Co myślicie że zamiast itemów na parkour dać kase ?Bo na pewno nie będzie już tak kolorowo jak teraz że parkoury to były główne źródło dochodu.Też główny powód multikont i czitów
[Obrazek: e0vhljliw6yw.png]
Proste wyjaśnienie moge ci dać takie coś co nie bedzie można było tworzyć multikont oczko
Ja i tak wole itemki usmiech I ci co budują parkoury muszą się spotkać na ts i obgadać to wszystko usmiech
Czyli co mam robić jeszcze te parkoury ;D?
Limo wbij na ts
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.