Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa Edycja
A może by tak te guardiany usunąć i wstawić pigmeny? Bo ghasty to przesada troche zeby
Nww ja bym zostawił to co było i dodał coś nowego usmiech A gasty to przesada jezyk Mozna by bylo jeszcze slaimy czy enderamy dodać ? Trzeba by bylo potestowac pigmeny żeby był porównywalne z golemami :")
Wiecie latajace moby odpadaja bo moga szkodzić wyspą obok.
Pigmeny no ok mozna ale za ile. Trzeba zmniejszyc z nich drop pytajnikNa pewno zmniejszyć cene w skupie złota na ile ? No i od jakiej rangiwyspy
[Obrazek: e0vhljliw6yw.png]
Golemy i Guardiany 2 spawnery co mocno lagują serwer oczko

Jezeli guardiany zostaną to bym pomyślał nad zwiekszeniem ceny do 80k za spawner i zwiekszył troche drop
Golemy bym zwiększył do 60k
tyle w temacie
PS. jeżeli lubicie hardkor na wyspie to ja bym ustawił czas teleportu na spawn 5sekund oczko
Ja bym stare sapwnery zostawił tak jak jest a pigmeny i tak z nich już jest bardzo mały drop i niska cena
Widziałem na takim pewnym serwie na 1.10 to były spawnery blaze może dodać to zamiast pigmenów?

Spawnery blaze byly by od sklepu 4
Ale to lata postawisz go na skraju wyspy i sasiad ma problem
Z pigmenow malo leci ale w nether a co jak sie zrobi z nich pimeniarke a jest dosc latwa taka sama zasada jak szkietelow czy zombi

sorki za pismo ale z tel pisze
To pigmeny,ghasty,blazy odchodza oczko pozostaw tak jak jest tylko zwieksz cene spawnerów guardiany za 80k golemy za 60k
Ja jestem za dodaniem spawnera pigmanów (zmniejszenie dropu na taki jak przy golemach i obniżenie ceny złota w skupie na takie jak przy żelazie). Jeśli wprowadzi się spawner pigmanów, to będzie się więcej budować ze złota.
Aktywacja pigmanów - 40k
Aktywacja golemów - 60k
Aktywacja guardianów - 80k

Dropy golemów i guardianów zostawić tak jak są obecnie (czyli zmniejszony) + zmniejszenie liczby pkt za blok złota, żelaza i tych z guardianów.

Ktoś dobrze pisał wcześniej, żeby zmniejszyć punktacje za rzeźbione bloki.
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.