Zmiany w dążeniu do ideału SkyBlock

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa Edycja
w sumie zestawy były przed kasa.
Enchant książki sa ok chyba....
Dodam bdo spisu
[Obrazek: e0vhljliw6yw.png]
Moje propozycje:
1. Poprawione nazwy leveli rozwoju wyspy + zwiększyć liczbę pkt potrzebnych do awansu -> http://another-world.pl/showthread.php?tid=1218
2. Obniżyć punktacje bloków pryzmarynu, latarni morskich (tego co wypada z guardianów).
3. Usunąć /kit start i wrzucić kilof i siekierę w skrzynkę startową.
4. Usunąć /tpaccept. Gracze mogą swobodnie odwiedzać wyspy innych graczy (bez akceptacji teleportu), nawet jak właściciela nie ma na serwerze. Gracze, którzy nie chcą być odwiedzani obudowują miejsce spawnu. Można też robić przejścia bezpośrednio ze spawnu na sklep gracza (jeśli taki posiada).
5. Wynika z pkt4 - Zablokowanie zabijania zwierząt (i mobów?) przez graczy spoza party = utrudnienie, rozwinie się handel dropem ze zwierząt i mobów.
6. Zrobienie /warp mob takiego jaki był na 1-2 edycji. Obecny, wg mnie, jest za duży (ale bardzo ładny, pozdro @Sintiazeby).
7. Może serwer na wersji 1.9?
o fajnie nowa edycja ja bym dodal
-nowe parkoury
-obnizyc punkty rzezbionym cegłą usmiech
1 nie da rady
2 nuz jest taki plan
3.mozna bez problemu
4,5 nie potrafie
6. tak juz to zrobiłem
7. nie
Czemu nie na 1.9.. 1.8 już jest stare i brzydkie oczko na 1.9 wiecej osob gra teraz niz na 1.8
bietek co do /tpaccept raczej nie byłbym przekonany można by coś dodać że np ktoś moze stworzyć jakiś warp sklepowy Ale nie takie własnowolne tepanie się do innych
Wyspy nie mają zarabiać jak jest sie off line a taki lazenie po wyspie by to robił.
Ogarnąłem te gui [Obrazek: 33593983595519788904.png]

Tylko musisz mi podać teraz komendy wyspy
Czyli te /wyspa stworz itd
Shozo wpadnij dzisiaj wieczorkiem na ts3 ok ?
Można wprowadzić do sklepu coś a'la szczęśliwy traf. Kupujesz za powiedzmy 500$ i dostajesz losową i randomową ilość itemów. Tak że można trafić np. 1sztukę ziemi ale i 64żelaza czy cokolwiek innego. Tylko bez przesady żeby noe wylosowało nagle 64bloków diax czy spawnerów. Taki zamiennik do dropu z cobbla.
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.