Zmiany w dążeniu do ideału SkyBlock

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa Edycja
Ja i tak mam tylko 3 więc... A i tak nie ma mnie w domu...
You do not know what you say?
Co do zabezpieczenia o multikonta nie wprowadzajcie nic sprawdźcie ile osób gra z rodzeństwem było by to masakryczne dla serwera (A jeśli nawet było by wiele próśb na tworzenie im kont itd itd itd )
http://another-world.pl/showthread.php?tid=1307
Multikonto zapis na 3 ip jest ale słabo co działa. Wyświetla się zawsze że ktoś wchodzi z 3 kontem z tego samego ip. Tak więc administracja od razu wie.
Poza tym nie da się tego obejść bo każdy może ściągnąć program do zmiany ip. Mimo że blokujemy kraje z poza europy zeby
[Obrazek: e0vhljliw6yw.png]
dobra trzeba skonczycz z tymi parkurami mam tera czasz wiec moge podeslac tylko musimy sie spotkac na ts Prosze o kontant na ts z mna jezyk
My z ShoZo mamy 13/14/15 parkourów trzeba będzie policzyć.
You do not know what you say?
Moi drodzy państwo, co powiecie na limit spawnerów danego typu na wyspie? Dziwnie jest, kiedy u kogoś na wyspie większość miejsca zajmują np guardy, czy inne takie. Ktoś jest wtedy absolutnym magnatem przy minimalnym wysiłku. Jednakże gdyby ustawić rozsądny limit... rozgrywka staje się ciekawsza. Chcesz rozbudować wyspę? Albo czekaj na ten profit ze spawnerów, albo buduj więcej, zarabiaj, "włóż w to serce".
Podoba mi się pomysł Dylusa. Zmieniłbym tylko wykonanie oczko
Nie ograniczenie ilości spawnerów, ale zmniejszenie maksymalnej odległości w jakiej musi znajdować się gracz, aby spawner "pracował". Obecnie jest to 15/16 kratek od spawnera. Można to zmniejszyć do 10. Rezultatem będzie budowa mniejszych mobiarek.

Dodatkowy pomysł ode mnie.
Spawner może być uruchomiony (spawnować moby) jedynie przez właściciela wyspy i graczy z party. Dzięki temu więcej wysp będzie miało kilku mieszkańców (a nie tylko właściciel). Rozkwitnie handel żelazem (główny i najważniejszy item pozyskiwany z mobiarek). Skończy się wykorzystywanie/oszukiwanie graczy (podpinanie lejków pod mobiarki lub nieoddawanie dropu) i stanie na mobiarkach podczas nieobecności właściciela wyspy (mimo, że taki zachowanie jest niezgodne z regulaminem, to często się tak robiło właśnie dla tego dropu).
Ja proponuję jeszcze żeby spawnery były włączone tylko w dni nieparzyste od 8:00 do 13:05 i żeby włączyć je mógł tylko właściciel wyspy pod warunkiem że posiada Paszport Polsatu.

ps. od strony technicznej te propozycje nie przejdą ;p
Przejść i moze przejdą ale musicie napisać to do Microsoft o zmiane całego silnika gry. usmiech
[Obrazek: e0vhljliw6yw.png]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.