Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dodanie Spawnerów
Wcześniej (w poprzednich propozycjach) byłem temu przeciwny, ale dodanie możliwości aktywacji spawnerów kałamarnic i pigmenów tylko dla rang vipowskich uatrakcyjni oferte i może spowodować, że więcej osób będzie kupować rangi - z punktu widzenia właściciela serwera, który musi go utrzymywać, to warto spróbować.

Jestem na TAK.

Trzeba tylko dobrać odpowiednie ceny aktywacji tych mobów, ilość dropu i ceny dropu w skupie.
Punktu właściciela .Atrakcyjniejsze rangi ok. Ale tez o wiele szybciej będziecie zarabiać. A to oznacza że nie będzie już potrzeba kasy. A to oznacza brak kupna w sklepie www. Trzeba patrzeć długoterminowo usmiech
Spawner kalamarnic jeszcze byl temat po co skoro mozna robic baseny.
Jest różnica między golemami,guardianami,a kalamarnicami ?Wszędzie robi sie farmy.
Nie wiem czy dodanie możliwości szybkiego zarobku komus kto ma vipa jest rozsądne.
Załóżmy ze macie od razu spawner kalamarnic zbieracie na redstone i po kilku dniach kasa juz leci.
Aktualnie trzeba miec do tego range z zdobyć ja nie jest łatwo.
ps sorki za chaos ale pisze na tel
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
vipem można być od począntku wyspy zmiana na vipowskie spawnery może być drogie usmiech
A więc tak ja się wypowiem rzeczywiście dodanie spawnerów dla rang vipowskich było by czymś dobrym ale jednocześnie takie pigmeny to zastępstwo  golemów ale czemu by nie spróbować? Trochę urozmaici grę. Ale warto było by zrobić wtedy tańsze złoto i zmniejszyć punktacje bloku lub dać dużą sumę ustawienia spawneru na pigmena a złoto zostawić o swojej cenie jak i punktacji bloku + zmniejszyć trochę drop z pigmenów usmiech
Mój głos pozostawiam na neutralny.
You do not know what you say?
Nie zostanie dodane.Dlaczego było by za łatwo dla Vipów
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.