Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejna Historia Minecraft Horro Story. (Wiem znowu xD)
Minecraft Horror Story: Error The Scary Sound
(Kontynuacja Minecraft Horror Story: Ciekawa Historia)

Stworzyłem nowy świat w Minecraft... kiedy tylko pokazał się obraz, zacząłem nową rozgrywkę.
Gdy już tak grałem z 50 minut, nagle przeteleportowało mnie do dżungli. Pomyślałem: „co się dzieje?” Zacząłem eksplorować dżunglę, Nagle natrafiłem na jakąś ścieżke. Gdy tak wędrowałem, zobaczyłem tabliczkę z napisem: „Droga do wioski” Powiedziałem: „Czemu dopiero teraz jest tabliczka?”. Wędrowałem dalej. Nagle Napotkałem przed sobą, Entity303! Przywitaliśmy się a on powiedział: „Witaj Przyjacielu!” Gdy tak szliśmy nagle zobaczyliśmy wioskę w oddali, szybko tam pobiegliśmy. Gdy już byliśmy w wiosce Usłyszałem dziwny dźwięk taki jakby error. Dźwięk ucichł. Spytałem Się Entity303 co to mogło być. Odpowiedział: „Nie Wiem” Gdy tak wędrowaliśmy przez wioskę, napotkaliśmy dziwną postać. Spytałem się go: „Kim jesteś?”
odpowiedział: „ Jestem Error.” Spytałem się go: „To ty wytwarzasz takie dziwne dźwięki? Odpisał: „Tak.” Wtedy zaczął uciekać a my go goniliśmy. Długo przed nami uciekał ale później skręcił w jakąś inną ścieżkę gdzie było pełno potworów ale zanim potwory skierowały na nas wzrok to schowaliśmy się w jaskini. Poszedłem spać. Gdy już był dzień, Entity303 już go nie było w jaskini, ale zostawił mi kartkę z wiadomością. Na kartce Pisało: „Poszedłem poszukać tego Errora.” szybko wybiegłem z jaskini i zobaczyłem czy na tej ścieżce nadal są potwory. Nie było ich tam. Szybko Zcraftowałem z cobbla kamienny miecz i pobiegłem w kierunku ścieżki Gdy tak Szedłem po tej ścieżce zauważyłem most. Przeszedłem przez ten most. Zobaczyłem przed sobą dom ale za nim wszedłem do tego domu przeteleportowało mnie do Entity303. Zauważyłem że przed nim stał Error. Spytałem się Entity303 czy to on mnie do niego przeteleportował. Odpisał: „Tak.” Wtedy napisał mi: „Bierz ten diamentowy miecz i walcz z Errorem”. Wtedy wziąłem ten miecz a Error wyciągnął swój. Wtedy Zaczęła się Epicka Walka! Po 1 godzinie walki Pokonałem Errora. Entity303 napisał mi: „ Brawo! Pokonałeś go!” Odpisałem mu: „ Nie wiedziałem że mi się to uda.” Wtedy Wyłączyłem Minecrafta i poszedłem na dwór.
Siema! ;D
Odpowiedz
Co brałeś jak to pisałeś? manga_usmiech
Odpowiedz
Po chwili mama wpadła do pokoju krzycząc:
-Budź się, do szkoły idziesz!
Odpowiedz
Dla mnie to jest masakra.. To nie ma całościowego sensu wygląda jakbyś pisał to w punktach, nic ciekawego się nie dzieję nie ma opisanych ciekawych rzeczy w ciekawy sposób np.kiedy tylko pokazał się obraz, zacząłem nową rozgrywkę- Kiedy ujrzałem minecraftowy świat zbudowany z klocków zacząłem pogłębiać się w tą krainę. Gdy już masz coś pisać to nie pisz wszystkiego po nowym zdaniu, po coś mamy jednak przecinki. Pozdrawiam Wikta ;p
Odpowiedz
Po co ty to wstawiasz... nie kumam
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Odpowiedz
[Obrazek: 7fXBP.gif]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.