Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eventy
Dzięki za wsparcie wątku. Mam nadzieję że jeszcze inne osoby wypowiedzą się na ten temat tutaj.
Racja. Eventy powinny przejść mały upgrade, bo sam znam niektóre na pamięć. Mam nadzieję, że stanie się to przy kolejnej edycji - nie ma co liczyć, że stanie się to wcześniej.

Nagrody w eventach powinny zostać tak jak są. Ostatnio i tak zostało wprowadzone nagradzanie pierwszych 3. miejsc (wcześniej wygrywała tylko 1 osoba).

A może eventy automatyczne wraz z nową edycją? O ile to nie zlami serwera?
To ja sie wypowiem.
Nowe  eventy ok ale jakie łatwo powiedzieć  trudniej zrobić.
Co mozna robic innego niz skakanie  i bieganie.
Jak wiecie duzo eventow moge robić sam gdyż potrzeba do tego GM.
Nikt nie broni zrobić wam czegos na singlu i dac schemat lub save.
Auto eventy to plugin ktorego nie ma. Ja nie potrafie napisać.
Zmiana tych co mamy... ok dajcie mi troche czasu zmienimy je dla was.... ale nadal to badzie to samo.
Czekam na konkretne ponysly a nie zmincie cos ale nie wiem co....

Ps. Tekst typu mało osób nie ma co robic, maly serwer... Robię to z pasji więc robie to dla Was.
Staram się spełniać Wasze prośby w miare moich możliwości i mojego czasu.
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Niektóre z /warp event dawno nie były używane. Z tego co wczoraj przeglądałem te warpy to jest przecież jeszcze wbieganie na szczyt budynku czy na górę, event typu "Tak/Nie" też był raz w tym miesiącu, jeszcze coś z tłokami było. Bardziej chodzi mi o to że często się powtarzają te same, a inne nie są używane. Jest 27 eventów , z czego robione są często te same. Chodzi mi tylko o to żeby trochę urozmaicić rozgrywkę i dać szansę każdemu. Można przecież częściej organizować eventy podobne do tych co były na EURO16 zwykłe szczęście i intuicja, a nie skill, komputer i znajomość prakoura.
Jeśli Poldek będzie zmieniał coś w najbliższym czasie to temat można uznać za zamknięty.
Z góry dziękuje za wysłuchanie i zmiany. oczko
(27-07-2016, 09:45)Kubass napisał(a): Niektóre z /warp event dawno nie były używane. Z tego co wczoraj przeglądałem te warpy to jest przecież jeszcze wbieganie na szczyt budynku czy na górę, event typu "Tak/Nie" też był raz w tym miesiącu, jeszcze coś z tłokami było. Bardziej chodzi mi o to że często się powtarzają te same, a inne nie są używane. Jest 27 eventów , z czego robione są często te same. Chodzi mi tylko o to żeby trochę urozmaicić rozgrywkę i dać szansę każdemu. Można przecież częściej organizować eventy podobne do tych co były na EURO16 zwykłe szczęście i intuicja, a nie skill, komputer i znajomość prakoura.
Jeśli Poldek będzie zmieniał coś w najbliższym czasie to temat można uznać za zamknięty.
Z góry dziękuje za wysłuchanie i zmiany. oczko
Masz Racje zeby
Oligor dostaniesz bana za tego typu posty i zachowanie.
Nie zamykamy tematu a czekam na wasze propozycje.Konkretnie i na temat
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
W samym wątku jak i postach jest już trochę propozycji podanych a nie ma też po co podawać tutaj milion pomysłów bo za chwile wątek utonie w natłoku innych i trzeba będzie go odkopywać. Urozmaicenie nawet o te 3/4 propozycje to i tak bardzo dużo zabawy (I dla graczy i dla tego co będzie to stawiał). Ale tak jak pisał Poldek, poczekajmy na opinię innych. (Chociaż trochę osób widziało a mało się chce wypowiedzieć)
Nie da się zmienić już istniejących eventów. Należy je zbudować od nowa. Moje eventy są tworzone jakby z kawałków, każdy z nich można zapamiętać. Najprościej i najłatwiej zrobić wszystko od nowa. Zresztą każdy nowy event będzie zapamiętywany, znowu pojawi się problem niesprawiedliwości na serwerze. Reasumując łatwo jest zapodać pomysł, napisać jaka to wielka krzywda dzieje się graczom, a wystarczy po prostu zbudować coś od siebie, przekazać save lub schemat i cieszyć się, że taka praca będzie zadowalać graczy tylko raz. xD Do dzieła moi drodzy. Minecraft stoi dla Was otworem. Użyjcie swojej wyobrazni, kreatywności, a nie tylko ciętego języka xD.
Ja już wczesniej to pisałem na mc że już wszyscy znaja droge do wygrania na tych eventach oczko. Ja bym usunal te stare eventy i pomyslal nad nowymi.
@Shozo to myśl, zrób coś dla tego świata i chociaż raz pomyśl xddd
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.