Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eventy
Nick : Kubass (znowu ja:v)
Tytuł propozycji/uwagi : Inne eventy
Opis propozycji/uwagi : Chciałbym prosić o zmianę niektórych eventów z parkoura na inne. Powodów jest kilka.
1.Tylko Poldek robi zazwyczaj inne eventy niż skakanie a jak go nie ma to takich parkourów jest kilka w ciągu dnia.
2. Na parkourach pojawia się coraz mniej osób
3. Większe urozmaicenie na serwerze.
4. Możliwe że inne eventy przyciągną więcej osób.
5.Trochę za mała nagroda.
6. Starsi gracze już są obeznani w tych parkourach przez co to oni zazwyczaj wygrywają.
7. Pewnie grają osoby ze słabszym komputerem (Tak jak ja, skoczę sobie 3razy w ciągu i z 60FPS robi mi się nagle 5FPS)
Oto moje propozycje co do tego:
1.Przebudować parkoury na inne
2. Zwiększyć nagrody pieniężne lub fundować inne nagrody niż kasa
3.Gra w stylu "Admin mówi":
Zasady:
Gracze wykonują rozkazy admina prowadzącego. Gracz który nie wykona polecenia wylatuje z eventu. Gra trwa tak długo aż nie zostanie jedna osoba na evencie.
4."Atak mobów"
Zasady:
Gracze otrzymują zbroję i broń po czym walczą z falami mobów. Mogły by być tam bossy takie jak Wither czy Dragon. To taka ciekawsza (Moim zdaniem) arena.
5. Częściej event typu "TAK/NIE"
6.Labirynty
Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu : Urozmaicenie rozgrywki. Większe zainteresowanie eventami. Szansa wygrania eventu dla nowych graczy (lub z gorszym sprzętem).

Zapraszam do dyskusji na ten temat
Fajny pomysł, ale za dużo roboty usmiech To mały serwer i tyle roboty dla paru osób
Sorry jestem na nie
Wybacz ale głupie tłumaczenie że to "mały serwer". Równie dobrze żadne zmiany nie są potrzebne bo dla kilku osób nic nie opłaca się robić (A jednak cały czas się coś zmienia). Skoro ludzie grają, nawet te w porywach do 30 osób to jednak warto cały czas ulepszać ten serwer i otwierać się na nowych graczy tak jak argumentuje to w poście.
A i są eventy bardziej rozbudowaneusmiech Nie tylko parkour, ale według modów są nudne i przygotowania do nich trwają długo
Dalej jestem na nie smutny2
Może faktycznie niektóre z eventy przygotowywało by się długo. Ale zwiększenie nagród czy po prostu ich zmiana? To już jakieś urozmaicenie rozgrywki. I nie wmówisz mi że przygotowanie eventu typu "Admin mówi" czy "TAK/NIE" jest długie do przygotowania
Poza tym nie uważasz że starsi gracze mają przewagę w eventach? Twierdzę że to trochę nie fair.
Okey czy powiększyć nagrodę? Nie mam zdania. Ale mógłbyś wyjaśnić te tak/nie ?
To już jest na serwerze. Administracja zadaje pytanie na które odpowiedź to tylko tak lub nie. Zadaniem graczy jest wejście do odpowiedniego slotu oznaczonymi odpowiedziami (Tak/Nie). Ot, cała filozofia. Mogłoby być trochę częściej ten event organizowany
(26-07-2016, 21:58)Kubass napisał(a): To już jest na serwerze. Administracja zadaje pytanie na które odpowiedź to tylko tak lub nie. Zadaniem graczy jest wejście do odpowiedniego slotu oznaczonymi odpowiedziami (Tak/Nie). Ot, cała filozofia. Mogłoby być trochę częściej ten event organizowany

Okey. Tylko eventy są organizowane według pewnej zasady.
Uważam, że wątek naszej rozmowy został wyczerpany.
Jestem na nie smutny2
Ja równeież dodam coś od siebie eventy to głównie parkoury i tory przeszkód, o ile jeszcze tory są ol lonieważ się różnią to parkoury niezbyt. w każdym chodzi o to samo czyli skakanie po klockach. Nie każdy jest dobry w parkourach i tego typu rzeczach, a jak ktoś nie porafi parkourów to wtedy nie będzie miał szans w evencie. A chodzi przecież o to by wspól oe rywalizować i dobrze się bawić. zeby Dotego mamy /parkour 1-30 więc parkourów niebrak i mniej parkourów na eventach nikomu nie zaszkodzi usmiech (w słowie parkour również mam na myśli te pozawijane drabinki :V) tyle mam do powiedzenia lel :V i jestem na TAK usmiech z góry przepraszam za jakiekolwiek błędy ale piszę to taki troche zmęczony na telefonie XD nie ma to jak przeglądać fprum na dobranoc XD
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.