Konkurs " z tęsknoty za latem" odwiedź dział konkursy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejna historia z serii Minecraft Horror Story
Minecraft Horror Story: Ciekawa Historia

To wszystko zaczeło się kiedy odpaliłem mapę parkour w minecraft. Gdy zacząłem ten parkour w oddali zauważyłem dziwną postać. Pomyślałem: „Czyżby to znowu ten hacker?” Okazało się że to nie on. Gdy już ukończyłem 1 level podeszłem do tej postaci i napisałem „How are you?” wtedy on odpisał: „..... I''m..... En...tity303” wtedy odpowiedziałem: „Entity303?” odpowiedział: „ Yes” prowadziliśmy trochę długą rozmowę. Po chwili za mną pojawił się Herobrine! Entity mi napisał: „Herobrine is behind you!” odwróciłem się a Herobrine napisał: „i will kill you later! Bye.” i zniknął. Wtedy Entity303 mi napisał że Herobrine to jego największy wróg. Nagle przeteleportowało nas do Minecraftowego Egiptu. Napisałem: „Egypt?” Entity napisał mi że to sprawka Herobrine. Powiedziałem Entity303 że słyszałem o nim wiele legend w których był przedstawiony jako czarny charakter. Entity303 powiedział mi że to nie prawda to co piszą o nim w legendach. Nagle napisał mi: „bye” zniknął a sekundę przed tym napisałem mu „wait!” ale było już za późno. Gdy już zniknął, postanowiłem poszukać jakiegoś miasta. Gdy tak wędrowałem, zobaczyłem przed sobą portal. Szybko pobiegłem do tego portalu i przeteleportowałem się do tego samego parkoura tylko że na 10 level. Gdy Ukończyłem następne 10 leveli, znowu mnie przeteleportowało ale tym razem do jakiejś jaskini z tabliczką z napisem: „Use the Right Way” naszczęście wszedłem w odpowiednią drogę i gdy już szedłem tym korytarzem w oddali zobaczyłem światło Szybko pobiegłem w stronę tego światła. Okazało się że to był tunel do wielkiego średniowiecznego miasta. Poszedłem przed siebie i zobaczyłem kolejny tunel. Tym razem tunel prowadził do miasta z 19 wieku. Jak już tak Przeszedłem z 10 tuneli znalazłem się w centrum jakiejś nowoczesnej areny. Zobaczyłem kolejne bloki parkoura. Gdy ukończyłem ten level,
Przeteleportowało mnie do jakiejś jaskini którą była bardzo wielka było wiele dróg wybrałem tą z wejściem otoczonym drewnem. Pobiegłem tym tunelem i znalazłem się w opuszczonej kopalni w której było słychać dziwnę dźwięki między innymi jakieś głosy., itd. gdy tak szedłem przez tą opuszczoną kopalnie przed sobą zobaczyłem Herobrine! Wtedy ekran zrobił się na parę sekund czarny. Gdy już obraz się pojawił, byłem gdzieś w jakimś lesie nagle znowu mnie przeteleportowało. Tym razem na jakąś arenę. Przed sobą zobaczyłem Herobrine. Mistrz Areny wręczył nam miecze. I potrzebne bloki do blokowania się przed strzałami lub czymś innym. Walka zaczęła się! Biegliśmy Przed siebie gdy już Herobrine się zbliżył Skaleczyłem go mocno w ramię. Stracił 10 hp. Wtedy jak on chciał Mnie uderzyć. Zablokowałem cios blokami. Wybudowałem schody jak już bardzo szybko wszedłem po tych schodach skoczyłem na Herobrine i Pokonałem go mocnym ciosem! Ludzie na trybunach ucieszyli się że go pokonałem wtedy Entity303 Przeteleportował się do mnie i napisał: „Congratulations. You killed Herobrine! Thanks Bro!” wtedy Przeteleportowałem się na parkour i go ukończyłem.
Siema! ;D
Odpowiedz
Ciekawa historia ale w tej bajce były smoki xDDD?
You do not know what you say?
Odpowiedz
Lubie czytac opowiadania ale jak juz masz pisac je na naszym forum to przynajmniej nie pisz " horrorow" o mc bo to zalosne xDD
Odpowiedz
(01-07-2016, 08:31)Domciaaak003 napisał(a): Lubie czytac opowiadania ale jak juz masz pisac je na naszym forum to przynajmniej nie pisz " horrorow" o mc bo to zalosne xDD

Zgodzę się z tobą w 100%
Odpowiedz
Co ty bierzesz człowieku?
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Odpowiedz
Trochę dziwna ta historia...
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.